Gdzie powstaje M jak Miłość? Ujawniamy
Anna Maria Guziewska - 7 Grudnia 2018

Gdzie powstaje M jak Miłość? Ujawniamy

"M jak Miłość" jest jednym z najchętniej oglądanych seriali Telewizji Polskiej. Okazuje się, że za sprawą ciekawych bohaterów i "uniwersalnych" problemów widzowie wciąż masowo siadają przed telewizorami. Niektórzy pytają, gdzie producenci nagrywają przygody rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół.

"M jak Miłość" to kilka miejsc. Grabina, Warszawa, Wrocław - to właśnie tam najczęściej zamieszkują bohaterowie. Okazuje się, że producenci nagrywają jednak serial w stolicy i jej okolicach. Ujawniono te, które dobrze znamy z ekranu.

Gdzie powstaje "M jak Miłość"? Właśnie ujawniono kulisy produkcji TVP

Dom w Grabinie rzeczywiście znajduje się we wsi Piaski niedaleko Warszawy. To właśnie tam spotykają się bliscy rodziny Mostowiaków. Tam znajduje się także sad, który doskonale znamy z ekranu, a także pola, las, po którym spacerują bohaterowie. Autorzy tytułu zauważają, że serial powstaje niemal w stu miejscach w Polsce. Okazuje się, że kwestie organizacyjne podczas tak dużego przedsięwzięcia, jak nagrywanie regularnego tytułu, muszą wymagać zaangażowania wielu osób. Inną kwestią jest fakt, że część "zamkniętych" scen powstaje w budynku. Aranżacja wnętrz i zaproszenie aktorów na plan dzięki temu są znacznie łatwiejsze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Polsat, choroby gwiazdGwiazdy Polsatu przyznały się do strasznych chorób. Ciche walki znanych i lubianychCzytaj dalej
Zgodnie z doniesieniami medialnymi w starej hali w Orzeszynie zorganizowano faktyczne pokoje, kuchnie i łazienki bohaterów. To właśnie tam mieści się "Studio Filmowe" serialu i właśnie tam odgrywają się najważniejsze wydarzenia ich życia. Scenografowie przyznali w jednym z wywiadów, że najważniejsze jest dopasowanie tła do charakteru bohatera. Korzystają więc ze wsparcia scenarzystów i autorów dialogu, którzy podpowiadają, jakie rozwiązania sprawdzą w konkretnej scenie. Wewnątrz hali, gdzie nagrywany jest serial pojawiają się sztuczne kwiaty i nierzadko - plastikowe przedmioty. Dzięki temu produkcja ma pewność, że po kilku dniach wnętrze będzie wyglądało tak samo, bez względu na ich organiczne właściwości. Wśród dekalogu twórców funkcjonuje także przekonanie do "nieużywania" pewnych kolorów. Są nimi: czerwień i biel. W ocenie operatorów twarze w połączeniu z kolorami wyglądają dziwnie i nienaturalnie. Okazuje się, że wizja telewizyjna różni się od rzeczywistości. Sama organizacja aranżacji tak wielu miejsc w jednym momencie wiąże się z działaniami setek osób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  2. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS
  3. Legenda TVP oskarża Kaczyńskiego o PRZESTĘPSTWA! Ujawnił wszystko
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały pecha w tym tygodniu. Co się wydarzy?
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News