Bez nazwy-1
screen/youtube/tvnpl
Patryk Korzec - 18 Grudnia 2018

Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska: Ich małżeństwo skończyło się tragicznie

Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska to jedna z par budzących największą ciekawość w polskim show-biznesie. Choć ich związek rozpadł się już wiele lat temu, ta sprawa nadal ciekawi i intryguje fanów, niewiele jednak o niej wiadomo. Jasne jest jednak, że małżeństwo skończyło się dla artystki tragicznie. 

Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska nie byli małżeństwem zbyt długo, lecz wywołali sporo emocji w polskich mediach. Wszyscy dziennikarze starali się czegoś dowiedzieć o tej parze, ciężko jest jednak znaleźć na ich temat jakiekolwiek informacje. Obecnie kobieta ma już drugiego męża i ułożyła sobie życie na nowo, temat z jej przeszłości jednak wciąż intryguje wszystkich fanów. Powszechnie wiadomo, iż Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska nie tworzyli dobranej pary. Ślub dla wielu osób był zaskoczeniem, a sama artystka często mówi o tamtym okresie jako o wyjątkowo bolesnym i toksycznym.

Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska - tajemnice skrywanego małżeństwa

Gwiazda telewizji TVN znana jest z tego, że bardzo broni swojej prywatności i niechętnie dzieli się w mediach jakimikolwiek informacjami dotyczącymi jej domu, rodziny oraz bliskich. Kobieta stara się dzielić życie między karierę zawodową, a kwestie osobiste i trzeba przyznać, że świetnie jej się to udaje. Jej pierwsze małżeństwo jest jedną, wielką tajemnicą. Wiadomo, że Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska poznali się na imprezie u Roberta Gawlińskiego, gdy artystka miała zaledwie 20 lat. Ślub wzięli w 2002 roku w Pałacu Opatów, w Gdańsku-Oliwie i był on sporym zaskoczeniem dla ich bliskich. W sumie parą byli 7 lat, jednak już rok po powiedzeniu sakramentalnego "tak" doszło do rozwodu. Podobno wszystko szybko zaczęło się psuć, ukochani oddalili się od siebie i każde poszło w swoją stronę. Obecnie wokalistka nie chce wracać do tamtych chwil, które zakończyły się dla niej tragicznie. Długo cierpiała, a czas ten nazywa wyjątkowo trudnym, bolesnym i toksycznym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej

Krzysztof Krysiak mąż Chylińskiej

O samym Krzysztofie Krysiaku nie wiadomo zbyt wiele. Podobno podczas poznania gwiazdy był menadżerem działu marketingu w jednej z największych wytwórni - Sony Music. - On jest moim katalizatorem. W lot wyłapuje moje złe wibracje i przetwarza w pozytywną jazdę. To dla niego zapragnęłam być ładna, atrakcyjna. Dla niego chciałam się starać, rozkwitnąć, porzucić kompleksy. On był moją motywacją do rzucenia papierosów, nałożenia aparatu korekcyjnego i dbania o swój wygląd - tak mówiła wtedy o nim Chylińska. Obecnie mężczyzna unika mediów i nigdy nie komentuje spraw dotyczących jego byłej małżonki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie
  2. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  3. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  4. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News