Meghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!

Autor Patryk Stachera - 18 Grudnia 2018

Meghan Markle imponowała swoim >. Dołączając do rodziny królewskiej, stała się obiektem pożądania mediów na całym świecie, w równie dużym stopniu co Księżna Cambridge, Kate. Czy udało jej się przyćmić małżonkę Williama? Zapraszamy do naszej galerii, w której sami będziecie mogli ocenić, która z nich ma lepsze stylizacje.

Meghan Markle zapewne od najmłodszych lat przywiązywała dużą wagę do swojego ubioru. Podobnie jak wiele kobiet chciała zwyczajnie wyglądać dobrze. Już jako aktorka coraz częściej pojawiała się w niemal idealnie dopasowanych stylizacjach.

Księżna Kate i Meghan od samego początku były w mediach przedstawiane jako rywalki pod względem stylu. W Internecie możemy znaleźć mnóstwo artykułów opisujących na bieżąco kolejne stylizacje obu pań. Co ciekawe, małżonka księcia Harry'ego ponoć nie pojawiła się jeszcze publicznie dwa razy w tym samym stroju. Jedynym elementem ubioru, który pozostaje niezmienny u księżnych, jest obuwie. Według ekspertów ich buty są bowiem taką częścią kreacji, która może być neutralna.

W ostatnim czasie pojawił się ranking platformy "Lyst!", w którym przedstawiono najbardziej wpływowe kobiety świata mody. Zestawienie powstało na podstawie analizy wszelkich informacji na temat rynku mody z 2018 r. Wśród źródeł tych wiadomości znalazły się m.in. media społecznościowe, prasa oraz ankiety.

Jak się okazało, zwyciężczyni rankingu mogła być tylko jedna. Pierwsze miejsce zajęła księżna Meghan Markle, natomiast na miejscu drugim znalazły się amerykańskie modelki, Kylie Jenner oraz Kim Kardashian. Niestety księżna Kate zaliczyła spadek o 11 pozycji względem poprzedniego roku, plasując się na 16 miejscu.

Trudno jednak nie zauważyć, że takie zestawienia nie mówią wszystkiego. Kate jest w mediach przedstawiana jako mocna rywalka Meghan. Obie kobiety często są widywane w bardzo podobnych kreacjach. Uwielbiają między innymi nosić płaszcze oraz sukienki kończące się tuż przed kolanami. Nie przepadają za to za zbyt intensywnym makijażem oraz związanymi włosami.

Zapraszamy do naszej galerii, w której sami będziecie mogli ocenić, która z księżnych ubiera się bardziej imponująco.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News