Marta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnie

Autor Paweł Rumiński - 18 Grudnia 2018

Marta Kaczyńska jako córka świętej pamięci pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich oraz bratanica Jarosława Kaczyńskiego cieszy się niebywałym zainteresowaniem opinii publicznej w naszym kraju. Takie osoby zazwyczaj pilnie strzegą swojej prywatności przed wścibskimi mediami. Krewna prezesa PiS postępuje podobnie, z drugiej strony jednak chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej koncie na Instagramie co pewien czas pojawiają się zdjęcia, które budzą zachwyt, a jednocześnie zdziwienie internautów oraz mediów. Czy Marta Kaczyńska faktycznie minęła się z powołaniem i powinna zostać profesjonalnym fotografem? Prezentujemy najciekawsze z wykonanych przez nią obrazów.

Marta Kaczyńska to postać budząca wiele kontrowersji. Niektórzy twierdzą nawet, że jest pełna sprzeczności. Wszystko za sprawą publikacji, które pojawiają się pod jej nazwiskiem. Bratanica byłego premiera chętnie przedstawia własne opinie na łamach prawicowego tygodnika "Sieci". Jej felietony dotyczące rozmaitych ważnych kwestii światopoglądowych nierzadko wywołują oburzenie dziennikarzy i internautów o bardziej liberalnych poglądach. Z oburzeniem ze strony opinii publicznej spotyka się również fakt, że sama często postępuje inaczej, niż głoszą poglądy promowane przez nią. Nie podoba się to czytelnikom, którzy jednocześnie uważnie przyglądają się jej życiu.

Kaczyńska ma troje dzieci. Córki pamiętają jeszcze dziadków, niestety syn nie miał okazji ich poznać. Choć od śmierci pary prezydenckiej minęło prawie 9 lat, to zarówno Marta, jak i jej pociechy, nadal tęsknią i cierpią po stracie Marii i Lecha Kaczyńskiego. Po katastrofie smoleńskiej bardzo zbliżyła się do wuja. Ten z chęcią interesuje się wnukami zmarłego brata, jak i samą bratanicą. Jarosław Kaczyński spędza święta na Saskiej Kępie, otrzymuje listy od Marty z wakacji, a nawet czyta wypracowania jej dzieci.

Prawnicza już trzykrotnie wyszła za mąż. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski. Drugim wybrankiem był Marcin Dubieniecki. Aktualnie związana jest z biznesmenem Piotrem Zielińskim, za którego wyszła w lipcu ubiegłego roku.

Na co dzień pracuje jako prawniczka, ma swoją kancelarię prawną w Sopocie od listopada 2014 roku. Córka byłej pary prezydenckiej należy do osób aktywnych w mediach społecznościowych. Często publikuje różne zdjęcia, fotografuje otoczenie, w którym się znajduje bądź zwierzęta. Obrazy jej autorstwa cieszą się dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród obserwatorów.

Oprócz wyrazistej publicystyki Marta Kaczyńska ma też jednak bardziej nowoczesny sposób, by dotrzeć do grona swoich wielbicieli ze swoim niepowtarzalnym zmysłem estetycznym. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 12 tysięcy osób. Udostępniane za jego pośrednictwem zdjęcia często budzą zainteresowanie mediów i innych użytkowników serwisu, mimo że w żaden sposób nie nawiązują do sytuacji politycznej w Polsce i nie ukazują zbyt wielu szczegółów z jej życia prywatnego. Jak przystało na rozsądną gwiazdę, Kaczyńska nie prezentuje światu zbyt wielu selfie lub też twarzy członków swojej bliskiej rodziny.

Córka Marty Kaczyńskiej jednak sama decyduje się na rozprzestrzenianie swojego wizerunku w Internecie. Dziewczyna jest aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje fotografie przedstawiające jej osobę. To również budzi wiele kontrowersji, ponieważ dziewczyna jak na swój młody wiek maluje i ubiera się dość odważnie. Wielu twierdzi, że w tym wieku nie powinna robić takich rzeczy i zarzucają Marcie złą opiekę nad dzieckiem. Samo to, że w swoich felietonach nawiązuje do dzisiejszej młodzieży, a nie patrzy na to, co przedstawia sobą jej córka w Internecie.

Znana prawniczka należy do tych nielicznych osób, które nie muszą się specjalnie starać, by wzbudzać fascynację tabloidów. Będąc córką tragicznie zmarłego prezydenta, musi się liczyć z tym, że fotoreporterzy uporczywie będą śledzić każdy jej ruch. Możemy się jedynie domyślać, że w tych warunkach niezbędne dla niej staje się wygospodarowanie przestrzeni, w której czułaby się całkiem swobodnie. W ostateczności każdy z nas potrzebuje czasem wyrazić własne uczucia bez obaw o reakcję otoczenia.

Co Marta Kaczyńska publikuje na swoim Instagramie? Czy zamieszczane przez nią zdjęcia wyrażają jej prawdziwe uczucia? Przedstawiamy najciekawsze obrazy, jakie udostępniła w mediach społecznościowych znana prawniczka.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News