Kobieta urodziła ośmioraczki
TTA Media / Splash News/EAST NEWS
Irmina Jach - 5 Lutego 2021

12 lat temu urodziła ośmioraczki, łącznie ma już 14 dzieci. Pokazała jak dziś wyglądają

Nadya Suleman zyskała międzynarodową sławę dzięki ciąży mnogiej, w którą zaszła w 2008 roku. Kobieta skorzystała z zabiegu in vitro, w ramach którego wszczepiono jej osiem zarodków. Losy rodziny śledziło setki tysięcy internautów. Niewiarygodne, jak maluchy wyglądają obecnie.

Kobieta od najmłodszych lat marzyła o licznej rodzinie. Była jedynaczką i nigdy nie miała okazji wychowywać się w domu pełnym maluchów. Po wielu bezskutecznych próbach zajścia w ciążę zdecydowała się na skorzystanie z procedury in vitro i usług dawcy nasienia, co było powodem rozwodu z mężem.

Kobieta urodziła ośmioro dzieci

W 2001 roku Nadya urodziła pierwszego synka, Eliasza. Rok później na świat przyszła jej córeczka. Kobieta zdecydowała, że dwójka dzieci to zdecydowanie zbyt mało. Kiedy zaszła w ciążę z ośmioraczkami, które pokochał cały świat, była już matką sześciorga maluchów.

Przed ponad dekadą matka cieszyła się statusem celebrytki. Regularnie brylowała w mediach i chętnie dzieliła się z opinią publiczną szczegółami ze swojego życia prywatnego. Obecność kamer nie przeszkadzała jej także w prezentowaniu walorów swojego ciała.

Wykorzystała wiadomość o ciąży, by zyskać międzynarodową sławę. Szybko zrozumiała, że popularność nie jest jej powołaniem. Po latach przyznała, że jej decyzja była nieprzemyślana i nieodpowiedzialna i że żałuje, że zdecydowała się na taki krok.

Syn Martyniuka skazany na więzienie. Wyrok nieprawomocnySyn Martyniuka skazany na więzienie. Wyrok nieprawomocnyCzytaj dalej

Ośmioraczki 27 stycznia obchodziły swoje dwunaste urodziny. Z tej okazji na profilu ich matki w mediach społecznościowych pojawiły się wzruszające życzenia, które wywołały uśmiech na twarzy niejednego internauty.

- Wszystkiego najlepszego z okazji dwunastych urodzin dla ósemki najbardziej uprzejmych, troskliwych i pełnych szacunku dzieci, jakie kiedykolwiek znałem. Wasze współczucie dla wszystkich żywych istot i wartość pokornego służenia innym to definicja miłości. Wypełniacie moje serce i obficie pobłogosławiliście moje życie. Jestem zaszczycona, że jestem waszą matką. Kocham was. [...] Wiem, że babcia byłaby niesamowicie dumna i czule patrzy na was z góry - napisała Nadya Suleman.

Wpis został uzupełniony o aktualne zdjęcie pociech kobiety. Noah, Maliyah, Isaiah, Nariyah, Jeremiah, Jonah, Josiah i Makai pozowali ubrani w urocze przebrania zwierząt. Nie przypominają już maluchów, które znał niemal cały świat.

Profil rodziny w mediach społecznościowych jest obserwowany przez blisko 190 tysięcy osób. Pod każdym zdjęciem pojawia się wiele pozytywnych reakcji i komentarzy. Kobieta pokazuje, jak wygląda ich codzienne życie. Trzeba przyznać, że zamieszczane przez nią kadry są naprawdę urocze.

Kobieta urodziła ośmioraczki

Źródło zdjęcia: Instagram @nataliesuleman

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Papilot/Parenting.pl/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News