Klaudia Halejcio zdjęcie
instagram.com/klaudiahalejcio/
Wiadomości Pikio - 14 Czerwca 2019

Klaudia Halejcio: bez makijażu, dziecko, rodzice, jak schudła, z kim jest?

Klaudia Halejcio - jak zmieniała się przez lata? Przecież na szklanym ekranie zadebiutowała, mając zaledwie kilka lat, do tej pory bryluje na czerwonych dywanach. Nawet jej zdjęcia bez makijażu zachwycają, natomiast jej portale społecznościowe są pełne pięknych zdjęć młodej gwiazdy.

Klaudia Halejcio to jedna z popularniejszych gwiazd polskiej kinematografii młodego pokolenia, zaraz obok Julii Wieniawy, Dawida Kwiatkowskiego i Margaret, działa prężnie nie tylko w mediach, ale również na portalach społecznościowych. Co wiemy o gwieździe, która większość życia spędziła na scenie i przed kamerą?

Klaudia Halejcio jako dziecko

Kobieta od najmłodszych lat była związana z aktorstwem, a co za tym idzie, z show-biznesem. Halejcio urodziła się 13 września 1990 roku w Warszawie. Jako dziecko była niezwykle zdeterminowana i ambitna, zawsze chciała skończyć to, co zaczęła i w każdej dziedzinie być tą najlepszą. Uczęszczała na wiele zajęć pozalekcyjnych, między innymi pływanie synchroniczne, plastyka i balet.

Zadebiutowała w wieku zaledwie czterech lat, kiedy pierwszy raz stanęła przed kamerą. Trochę starsza, bo w 1998 roku, zagrała u boku Cezarego Pazury i Piotra Zelty w 13 posterunku jako Zuzia - dziewczynka, która krępowała się wyrecytować wierszyk, którego nauczyła się w przedszkolu, przed policjantami.

Angaż w Złotopolskich dostała w wieku 13 lat, tam wcieliła się w Andżelikę Kwaśniewską, rezolutną nastolatkę, wiedzącą wszystko o każdym mieszkańcu Złotopolic. Natomiast w serialu Pierwsza Miłość wcieliła się najpierw w dziewczynę Mariusza Krzyżanowskiego, a następnie w Luizę Florek, dziewczynę Miksera.

Jej pełną filmografię możemy prześledzić na Wikipedii.

- Trudno mi powiedzieć, czy sława mnie zmieniła. Wydaje mi się, że raczej nie, chociaż tak naprawdę to jest pytanie do ludzi, którzy mnie dłużej znają i otaczają na co dzień. Pracę zaczynałam jako mała dziewczynka. Przez jakiś czas nie do końca byłam świadoma tego, czym się zajmuję. Niemniej jednak pokochałam aktorstwo oraz wszystko, co z nim związane - powiedziała już dużo starsza aktorka.

Obrazy Pikio

Klaudia Halejcio rodzice

To dzięki rodzicom Halejcio wybrała taką drogę kariery, a nie inną, to przecież za ich sprawą jako mała dziewczynka pojawiła się na castingu do ról w serialach. Przez całe życie dopingowali dziewczynie w jej dążeniach i planach, zarówno tych aktorskich, jak i zupełnie niezwiązanych z jej zawodem.

Pudelek jeszcze w czasie trwania jej związku z Tomaszem Barańskim donosił o tym, że Halejcio spodziewa się dziecka, okazało się, że w plotkach nie było nawet ziarna prawdy, więc pogłoski o rzekomej ciąży aktorki ucichły. Para rozstała się, a w życiu aktorki pojawił się inny partner, który wydaje się tym jedynym. Choć z obecnym chłopakiem nie planują jeszcze potomstwa, otwarcie mówi w wywiadach, że rodzice dopytują o wnuka.

- Jestem gotowa na dziecko. Gdyby w moim życiu teraz pojawił się maluch, byłabym bardzo szczęśliwa. Myślę, że jestem u boku odpowiedniego mężczyzny - wyznała niedawno.

Klaudia Halejcio z kim jest?

Jak wspominaliśmy aktorka po udziale w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami związała się z partnerem tanecznym, Tomaszem Barańskim, ich związek to już przeszłość, rozstali się przed 2017 rokiem.

Aktorka i jej chłopak tworzą szczęśliwą parę od kilku lat, aktorka nie chce dzielić się nim i z powodzeniem chroni go przed opinią publiczną. Jedynie czasami są przyłapywani przez fotografów, którzy czyhają na jakieś rewelacje z jej życia.

Wiadomo, że partner Klaudii Halejcio nie jest związany z show-biznesem, jednak jest wyrozumiały i wspiera aktorkę w jej karierze i działalności internetowej. Na serwisie Pudelek można znaleźć mnóstwo zdjęć zakochanej pary, jednak portal również nie udostępnia wizerunku mężczyzny, co zdecydowanie jest na rękę Halejcio.

Klaudia Halejcio bez makijażu

Przemianę aktorki z małej dziewczynki w kobietę mogliśmy obserwować w serialu Pierwsza Miłość i Złotopolscy. Klaudia Halejcio wyrosła na piękną kobietę, nic więc dziwnego, że bez problemu pokazuje się bez makijażu - zarówno w pełnym make-upie, jak i bez niego wygląda obłędnie.

- Jak makijaż potrafi zmienić kobietę? O tym chyba doskonale wie każda z nas - podpisała pod fotografią na Instagramie.

Obrazy Pikio

Klaudia Halejcio jak schudła?

Ostatnio jej wygląd bardzo się zmienił, a wszystko to za sprawą zgubienia kilku kilogramów. Aktorka można pochwalić się sześciopakiem, to prawdziwa chudzinka. To wszystko za sprawą intensywnych treningów przygotowujących do programu TVP Dance, dance, dance, w którym wzięła niedawno udział. I mimo iż jej przygoda z tanecznym show zakończyła się, to aktywność została, a wraz z nią efekty.

- Na co dzień jem zdrowo i racjonalnie, ale oczywiście nie jest to kategoryczna dieta. Czasem znajdzie się chwila, w której dorwę tabliczkę czekolady, ale zdarza się to raz na jakiś czas. Jestem w stanie zjeść na przykład burgera, ale przygotowuję go w domu, z dobrej jakości mięsa albo w restauracji, gdzie wiem, że dostanę dobry produkt - komentowała w odpowiedzi na pytanie dotyczące diety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska wzięła ślub? Kim jest tajemniczy partner gwiazdy?
  2. Jak wygląda Magda Gessler w bikini? Mamy zdjęcia!
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Jak kiedyś wyglądała Agnieszka Radwańska? Gwiazda nie mówi o operacjach plastycznych
  5. Julia Czerkawski jest córką słynnej aktorki. Z kim Izabella Scorupco ma dziecko?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News