Julia Czerkawski. Kim są rodzice
instagram/Julia Scorupco
Wiadomości Pikio - 30 Kwietnia 2019

Julia Czerkawski jest córką słynnej aktorki. Z kim Izabella Scorupco ma dziecko?

Julia Czerkawski to owoc małżeństwa słynnej aktorki i znanego sportowca. Kim są rodzice pięknej 21 latki? Czy atrakcyjna dziewczyna używa nazwiska po mamie czy ojcu?

Julia Czerkawski to jedna z tych młodych dziewczyn, które sławę i rozgłos uzyskały dzięki statusowi "dziecka znanego rodzica". Chociaż atrakcyjna dziewczyna nie mówi nic na temat chęci uczestniczenia w show-biznesie, to często jest do tego namawiana przez swoich fanów. Młoda gwiazda aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym informuje followersów o wydarzeniach z jej życia, a także raczy ich nietuzinkowymi zdjęciami. Co przykuwa szczególną uwagę? Jest strasznie podobna do mamy.

Izabela Scorupco i Mariusz Czerkawski

Rodzicami dziewczyny są znani w świecie polskiego filmu i sportu Izabela Scorupco i Mariusz Czerkawski. Ona jest piękną i utalentowaną aktorką, która na swoim koncie ma wiele wybitnych produkcji. Momentem zwrotnym w jej karierze była rola u boku Pierce'a Brosnana w amerykańskiej produkcji o przygodach agenta Jamesa Bonda "Golden Eye". Polacy najbardziej pamiętają i cenią Izabelę za rolę Heleny w kultowym "Ogniem i Mieczem" Jerzego Hoffmana. Gwiazda działa również w modelingu, miała również przygodę wokalną. Urodziła się w 1970 roku w Białymstoku, lecz większość życia spędziła za granicą, najpierw mieszkając w Szwecji, a od 2003 roku w Stanach Zjednoczonych.

Ojcem Julii jest urodzony w 1972 w Radomsku polski sportowiec Mariusz Czerkawski. Jest on jednym z najpopularniejszych przedstawicieli polskiego hokeja w historii. Podczas swojej kariery bronił barw klubów NHL takich jak: Montreal Canadiens, Toronto Maple Leafs oraz New York Islanders. Obecnie, chociaż na emeryturze, nadal związany jest ze sportem. Pracuje jako menadżer oraz komentator.

Para w latach 1997 - 1998 była małżeństwem. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w Waszyngtonie. Ich związek małżeński nie był długi, jednak zaowocował córką Julią. Dzisiaj atrakcyjna dziewczyna ma już 21 lat, mieszka z mamą w USA, mając świetny kontakt ze swoim tatą.

Julia Scorupco czy Julia Czerkawski?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, którego nazwiska używa młoda fotomodelka. Pomimo że jej instagramowe konto nazywa się "Julia Scorupco", dziewczyna często nazywana jest również Julią Czerkawski. W wywiadach, których zdarza się jej udzielać, naprzemiennie podpisuje się nazwiskiem matki i ojca.

Obecnie mieszka z mamą w Stanach Zjednoczonych i prowadzi bardzo bogate relacje ze swojego życia na swoich instagramowym profilu. To co rzuca się fanom w oczy najbardziej, prócz oczywistej urody to fakt, że jest ona bardzo podobna do swojej mamy. Na dowód zamieszczamy zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ile ma lat Anastazja Pazura? Córka kultowego aktora ma już swoje lata
  2. Kim jest Anna Komornica i co łączy ją z Zamachowskim?
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  5. Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News