Katarzyna Bonda - córka
instagram.com/katarzynabonda/
Wiadomości Pikio - 8 Kwietnia 2019

Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu

Katarzyna Bonda - córka, nowy partner i następna książka - to najbardziej interesuje fanów literatury sprawy. Podobno w Polsce jeden obywatel czyta mniej więcej jedna książkę rocznie, zdecydowanie nie dotyczy to miłośników Bondy, jej "Okularnik", czy "Florystka" cieszą się ogromna popularnością i sprzedają w milionach egzemplarzy. Kim prywatnie jest autorka poczytnych kryminałów?

Katarzyna Bonda - córka, data urodzenia i wiek oraz życie prywatne to obszary zainteresowanie nie tylko fanów pisarki, ale też mediów.

Autorka kryminałów urodziła się 26 sierpnia 1977 roku w Białymstoku, oprócz pisania książek zajmuje się również dziennikarstwem, jest też scenarzystką o białoruskich korzeniach.

- Nie ulega wątpliwości, że korzenie białoruskie muszę mieć, ale mogę mieć też rosyjskie i jakieś inne, a od dziecka zawsze myślałam, że jestem Polką - mówi pisarka.

Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenopisarstwo w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Następnie pracowała w największych polskich redakcjach, między innymi Super Expressu, Newsweeka, czy Wprost.

W roli pisarki zadebiutowała w roku 2007 powieścią kryminalną pod tytułem "Sprawy Niny Frank". Od razu zdobyła uznanie zarówno czytelników, jak i krytyków literackich. Jednak to jej powieść "Okularnik" z 2015 roku zdobył rzeszę miłośników i miano Bestsellera Empiku w kategorii literatury polskiej.

Jej najsłynniejsze powieści to: "Florystka", "Pochłaniacz" i "Polskie morderczynie", wszystkie zyskały status bestsellerów. Prawa do wydań zagranicznych zostały dotąd sprzedane do trzynastu krajów, a zakupiły je największe wydawnictwa na świecie.

Katarzyna Bonda z córką. Dziecko pisarki

Przez lata związana była z pisarzem Mariuszem Czubajem, z którym tworzyła najgorętszą literacką parę.

- To już niestety przeszłość. To był piękny związek, ale i burzliwy. Dwoje narcystycznych osobowości, każda skupiona na sobie; i kiedy jedna odnosi spektakularny sukces... Jest takie przysłowie, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Ale to tylko pół prawdy. Sukces jest trudniejszą sytuacją i my tego nie przetrwaliśmy - wspomina autorka.

Choć sama pisarka przyznaje, że nigdy nie myślała, że odnajdzie się w macierzyństwie, dziś jest szczęśliwą matką córki Niny, dwunastoletniej dziewczynki.

- Prawdziwy cud - taki dowód na istnienie Boga. Potem materializuje się to podczas porodu, kiedy po tych mękach i bólu czujesz swoje dziecko, jeszcze ciepłe i nieumyte. Właśnie wtedy zrozumiałam i poczułam, że jestem odpowiedzialna już nie tylko za siebie, ale i za nią - za moją córkę - mówi Bonda.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz

Katarzyna Bonda zazwyczaj stroniła od telewizji i portali plotkarskich, zawsze wolała prasę. Po ujawnieniu związku z Remigiuszem Mrozem o parze zrobiło się naprawdę głośno. Pisarz znany z takich książek jak seria z Chyłką, na podstawie której powstał serial na TVN.

Mróz ma 32 lata, więc jest dziesięć lat młodszy od Katarzyny Bondy, co wzbudza wiele kontrowersji. Jednak wśród miłośników literatury to prawdziwe objawienie, od lat czekali na taką parę. On - król kryminałów, ona - królowa. Entuzjaści takiego gatunku znają oboje pisarzy i bardzo im kibicują, liczą również na wspólną książkę.

- Zaczęło się od tego, że my faktycznie byliśmy lekko nieświadomi tego, co się dzieje między nami. Natomiast czytelnicy widzieli to od dwóch, trzech lat. Jak tyko pojawiały się jakieś wspólne zdjęcia lub jak występowaliśmy gdzieś razem to zagrzewali nas do boju. Komentarze były w stylu: „Iskrzy ewidentnie”, „Dalej, dalej” - relacjonuje Remigiusz Mróz.

- Ja byłam oburzona na początku i oczywiście zaprzeczaliśmy wszystkiemu - dodaje Katarzyna Bonda.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  2. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  3. Czy Cameron Diaz ma dzieci? Aktorka o tym nie chce mówić
  4. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  5. Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News