Agnieszka Radwańska - usta kiedyś i dziś. Instagram
instagram.com/aradwanska/
Wiadomości Pikio - 4 Czerwca 2019

Jak kiedyś wyglądała Agnieszka Radwańska? Gwiazda nie mówi o operacjach plastycznych

Agnieszka Radwańska - usta tenisistki są powodem do dyskusji i wielu rozważań jej fanów, ale i portali plotkarskich, które z wielką skrupulatnością przyglądają się wyglądowi gwiazd. Jak zmieniała się uroda kobiety na przestrzeni lat? Kiedyś niepozorna szara myszka, dzisiaj to prawdziwa seksbomba.

Agnieszka Radwańska - usta i cały wygląd kobiety od lat budzą kontrowersje. Przez lata obserwowaliśmy, jak dorasta na korcie tenisowym. W show-biznesie zaczęła brylować dopiero po zakończeniu kariery zawodowej. Jak potoczyła się jej kariera i dlaczego odeszła z branży?

Tenisistka urodziła się 6 marca 1989 roku, już od najmłodszych lat miała styczność ze sportem, w wieku zaledwie kilku lat złapała bakcyla i za namowami ojca, który zaczął ją trenować, złapała za rakietę. Kiedy miała 6 lat, wygrała swój pierwszy dziecięcy turniej tenisowy, to skłoniło dziewczynę do intensywnych treningów, by w 2005 roku uzyskać status profesjonalny.

W czasie swojej długoletniej kariery zawodowej była zwyciężczynią dwudziestu turniejów WTA (Women’s Tennis Association) w grze pojedynczej i dwóch w grze podwójnej. Była również finalistką turnieju wielkoszlemowego w singlu Wimbledon 2012, zapisała się na kartach historii jako druga Polka, której udało się to osiągnąć, pierwsza była Jadwiga Jędrzejowska w 1937 roku.

Mimo wielu zwycięstw, od kilku lat zaczęły jej dokuczać pewne kontuzje, dlatego uznana tenisistka w listopadzie 2018 roku poinformowała, że kończy swoją karierę tenisową i udaje się na sportową emeryturę. Radwańska postanowiła zająć się biznesem, w największych miastach Polski chce stworzyć sieć apartamentów, architektonicznie mają nawiązywać do miast, w których tenisistka osiągnęła swoje największe sukcesy.

Została również ambasadorką dobrej woli UNICEF, było to uhonorowanie jej działalności charytatywnej, a przy tym zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy dzisiejszego świata, takie jak głód, epidemię czy wojny.

Agnieszka Radwańska - usta, oczy, nogi to nie wszystko, na korcie liczą się przede wszystkim umiejętności

Agnieszka Radwańska wzięła udział w 9. edycji telewizyjnego show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był Stefano Terrazzino, para zajęła szóste miejsce, choć od początku programu byli w czołówce i wydawało się nawet, że są faworytami do wygranej.

- Przez 25 lat zawodowej kariery trening był zawsze na pierwszym miejscu, a taniec to świetna forma treningu. Ciało będzie pracować, dojdzie trochę adrenaliny przy odcinkach live, więc czemu nie? - mówiła w jednym z wywiadów.

Od kiedy w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia o jej występie w tanecznej produkcji Polsatu, media zaczęły zastanawiać się, czy tenisistka na stałe planuje wkroczyć do show-biznesu. Jeszcze większe zainteresowanie wzbudził sam wygląd Radwańskiej. Zaczęto uważnie się jej przyglądać i oceniać zdjęcia sprzed lat. Jeden szczegół w jej twarzy od razu przykuł uwagę dziennikarzy i "uważnych śledczych", były to coraz pełniejsze usta kobiety.

Po udzieleniu przez Agnieszkę Radwańską wywiadu w jednym z programów śniadaniowych fani zarzucali jej wiele poprawek urody i krytykowali za rzekomą "napompowaną twarz". Jednak, czy powiększanie ust jest tak wielką zbrodnią? Przecież co druga celebrytka ma "zrobione" usta, staje się to również coraz popularniejsze wśród młodych dziewczyn.

- Nie jej wina, że ma tak wykrzywione usta. Miała bardzo wąskie, to sobie powiększyła, bo ją stać. Jak jej tak lepiej, to jej sprawa, rany - pisała w obronie jedna z internautek.

Agnieszka Radwańska oskarżana o operacje plastyczne. Jak tenisistka wyglądała kiedyś?

Zmieniający się wygląd tenisistki dopiero teraz zaczął wzbudzać takie zainteresowanie. Wcześniej niewiele osób zwracało na to uwagę, jednak nikt nie bierze pod uwagę, że zmieniające się rysy twarzy mogą wcale nie być zasługą chirurga plastycznego, a upływającego czasu. Czy my wyglądamy tak samo, jak w młodości lub jak 10 lat temu? Nawet zrzucenie kilku kilogramów potrafi wyostrzyć rysy twarzy.

Agnieszka Radwańska obecnie ma 30 lat i nie tylko może poszczycić się zadbaną urodą, ale także świetną figurą.

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska wzięła ślub? Kim jest tajemniczy partner gwiazdy?
  2. Jak wygląda Magda Gessler w bikini? Mamy zdjęcia!
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska?
  5. Julia Czerkawski jest córką słynnej aktorki. Z kim Izabella Scorupco ma dziecko?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News