Kinga Mierzwa nie żyje
Fot. Pixabay.com/Andreas Lischka (zdjęcie ilustracyjne)
Mateusz Sidorek - 28 Lutego 2021

Nie żyje 16-letnia lekkoatletka Kinga Mierzwa. Znaleziono ją nieprzytomną w domu

Potwierdzono informacje o śmierci Kingi Mierzwy. 16-letnia lekkoatletka Victorii Stalowa Wola pochodziła z okolic Niska, została znaleziona nieprzytomna w swoim domu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej dziewczyna zatruła się czadem. Klub pożegnał swoją zawodniczkę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kinga Mierzwa była zawodniczką lekkoatletycznego klubu Victoria Stalowa Wola. Władze klubu potwierdziły przykrą informację o śmierci 16-latki, która została znaleziona nieprzytomna w domu jednorodzinnym w Dąbrówce.

W momencie, gdy zginęła Kinga Mierzwa, w Dabrówce przebywali domownicy. Nastolatka została znaleziona w wannie, gdy brała kąpiel. Bliscy natychmiast wezwali służby, widząc, że 16-latka jest nieprzytomna.

Nie żyje Kinga Mierzwa. Najprawdopodobniej zatruła się czadem

O śmierci Kingi Mierzwy z przykrością poinformował klub nastolatki. Na Facebooku klubu Victoria Stalowa Wola pojawił się przykry wpis, w którym działacze składają rodzinie kondolencje.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej młodej 16 letniej zawodniczki Kingi Mierzwy trenującej u trenera Jacka Łypa. Tragedia rozegrała się w Dąbrówce koło Niska w czwartek w godzinach nocnych. Prawdopodobną przyczyną śmierci było zatrucie tlenkiem węgla. W tych ciężkich chwilach w imieniu Katolickiego Klubu Sportowego VICTORIA składamy całej rodzinie najszczersze kondolencje – czytamy na Facebooku klubu ze Stalowej Woli.

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaJustyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaCzytaj dalej

Z ustaleń wynika, że nastolatka najprawdopodobniej zasłabła podczas kąpieli. Powodem miało być zatrucie czadem. Po wezwaniu na miejscu pojawiły się służby. Ratownicy przystąpili do reanimacji, jednak nie udało się przywrócić czynności życiowych nastolatce.

Na podejrzenia zatrucia się czadem naprowadziły pomiary przeprowadzone przez strażaków. Z komunikatu rzecznika prasowego wynika, że odnotowano obecność toksycznego gazu.

Pomiary tlenku węgla w łazience, w której była dziewczyna, wskazywały obecność tego toksycznego gazu. Pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia nastolatki – tłumaczy brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Kubie Wojewódzkim, który pierwszy raz w mediach społecznościowych pochwalił się swoją ukochaną. Do tej pory mało kto wiedział coś o nowej miłości dziennikarza. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Źródło zdjęcia: Instagram/Kuba Wojewódzki

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: echodnia.eu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News