Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej? Aktorka zdradziła swój sekret
Marcin Owczarek - 28 Listopada 2018

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej? Aktorka zdradziła swój sekret

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej? Wielu fanów zadaje sobie to pytanie, nie jest on tak medialny, jak jego partnerka, ale równie utalentowany co ona już tak. Teraz aktorka zdradza sekrety swojego małżeństwa z nim.

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej? Wiele osób chciałoby to wiedzieć. Agnieszka jest doskonałą aktorką i tancerką. Jej mąż musi więc podzielać jej pasje, a nawet towarzyszyć w nich. Od niedawna są małżeństwem i nie wiele wiadomo o nim. Ale teraz aktorka zdradza sekret.

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej, Maciej Pela kto to?

Kim jest więc ten tajemniczy mężczyzna? Wiele osób mówi, że to naprawdę niezły przystojniak. Ma wyrzeźbione ciało i niezłą sylwetkę. Podobno wiele kobiet obraca się za nim na ulicy. Nazywa się Maciej Pela i to on skradł serce aktorce. Są do siebie podobni i dzielą wspólne pasje. Szczególnie taniec jest ich zamiłowaniem.

Maciej Pela wiek, Maciej Pela ile ma lat

Maciej Pela nie jest rówieśnikiem swojej żony. Urodził się 19 listopada 1989 roku w Warszawie. Jest więc o 3 lata starszy od swojej ukochanej. Ten szybko się oświadczył swojej wybrance, bo już po 4 miesiącach znajomości. Kaczorowska jednak przyjęła zaręczyny i dziś są szczęśliwym małżeństwem.

Maciej Pela tancerz

Wybranek Agnieszki Kaczorowskiej musi podzielać jej pasję. Najbardziej upodobała sobie taniec i oboje są mocno zakochani w tym. Jego kariera zaczęła się w 2006 roku. To wtedy wiązał się z tańcem. Początkowo uczęszczał do szkoły tańca, ale później wziął sprawy w swoje ręce i zaczął podróżować, by lepiej poznać style, które go interesują.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Robert Janowski tym się nie chwalił! Zaskakujące fakty z życia prezenteraRobert Janowski tym się nie chwalił! Zaskakujące fakty z życia prezenteraCzytaj dalej
Pela ćwiczył w takich krajach jak Niemcy, Francja, USA, Japonia czy Szwecja. To właśnie ciężka praca nad sobą spowodowała, że stał się sławny wśród tancerzy i mógł później pokazać, co potrafi. Wziął udział w programie TVN "You Can Dance" i dostał bilet do Barcelony, nie wszedł jednak do finałowej szesnastki. Ale na szczęście dla niego udało mu się innym udowodnić, że jest wart uznania i znalazł sobie szkołę tańca, w której mógł pracować. Najpierw uczył w Kabaty Dance Studio, a później pracował w Viva Cuba Dance Studio, Grawitacja Dance Academy i od 2013 roku jest też właścicielem firmy Dope Camp. 2017 rok miał się dla niego okazać przełomowy, bo dostał się do szkoły Agnieszki Kaczorowskiej i to tam właśnie poznał swoją małżonkę. Teraz są szczęśliwą parą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Doda? Jej mieszkanie to istny luksus
  2. Ile zarabia Wojewódzki? Więcej dostaje tylko Gessler
  3. Halina Kiepska: Cytaty które przejdą do historii
  4. Gdzie mieszka Popek? Gwiazdor pławi się w luksusie
  5. Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Nie uwierzycie, komu zawrócił w głowie
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News