Halina Kiepska: Cytaty które przejdą do historii
Marcin Owczarek - 28 Listopada 2018

Halina Kiepska: Cytaty które przejdą do historii

Halina Kiepska cytaty - wiele osób nie raz używa słów, często nieświadomie, które to ona często wypowiadała w serialu. Zyskały one już miano kultowych, a ludzie nie rzadko ich wyszukują, by użyć w najbardziej dogodnej sytuacji. Bez wątpienia przejdą do historii.

Halinka Kiepska cytaty - wszyscy je znamy i używamy, chociaż rzadko kiedy kojarzymy, że wypowiedziała je Halinka Kiepska w serialu "Świat Według Kiepskich". Wiele z nich zyskało miano kultowych i na pewno przejdą do historii. Halinka Kiepska to barwna postać z jednego z najlepszych, cieszącego się świetną oglądalnością serialu pt. "Świat Według Kiepskich". W jej rolę wcieliła się Marzena Kipiel-Sztuka. Serialowa Halinka jest żoną dobrze wszystkim znanego Ferdynanda Kiepskiego, który całymi dniami siedzi w domu i popija "Mocnego Fula". Ta każe mu znaleźć pracę, jednak mężczyzna nic sobie z tego nie robi.Halinka ciężko pracuję jako pielęgniarka, by utrzymać całą rodzinę. Po powrocie do domu niestety nie może sobie odpocząć, gdyż prawie za każdym razem jej mąż zrobi coś, co później będzie miało ciężkie konsekwencje dla całej rodziny.

Halina Kiepska cytaty

Wiele cytatów z serialu przeszło już do historii. Niektóre z nich należą właśnie do Halinki, która próbuje pogonić męża do pracy albo odpowiada sąsiadom, z którymi najzwyczajniej w świecie nie ma ochoty rozmawiać. Najpopularniejszy to ten, który wypowiada do Ferdka wtedy, kiedy jej mąż wymyśli kolejny genialny plan:- Ferdek, a w pośredniaku byłeś?! Kolejny to ten, kiedy Halinka przyrządza obiad w kuchni dla rodziny, a Ferdek chwali się nowym genialnym pomysłem na zarobek:- Ferdek, tobie to się już naprawdę z tego nieróbstwa się w dupie poprzewracało. Jeden z najsławniejszych to ten, który ma obrazić jej męża, a jednocześnie wyraża więcej niż tysiąc słów. Halinka w tym właśnie momencie załamuje się i nie może uwierzyć w kolejny plan Ferka Kiepskiego: - Feeerdek, jełooopie! Jezus Maria! Wszyscy pewnie kojarzą sceny łóżkowe z serialu "Świat Według Kiepskich". To właśnie w sypialni Ferdek zaczyna swoje filozoficzne rozmyślania na temat egzystencji. Wtedy też często pada pytanie: "Halinka, śpisz?". Wtedy ona odpowiada:- Śpię, bo co?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej

Cytat na każdą okazję

Gdy Halinka nie może już znieść pomysłów męża, syna i sąsiadów, zaczyna grozić swojemu mężowi rozwodem. Wtedy wypowiada takie zdanie: - Tak dalej być, nie będzie! (...) Albo jutro się spotkamy, wiesz gdzie. U adwokata! A potem na koniec dodaje:- Arrivederci, Roma! Halina Kiepska cytaty - niektóre są już tak kultowe, że na pewno przejdą do historii. Wiele z nich używamy w życiu codziennym, nie zdając sobie sprawy z tego, że pierwszy raz wypowiedziała je Halinka Kiepska z serialu "Świat Według Kiepskich". A wy, jakie jeszcze ciekawe cytaty z tego serialu znacie?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Popek? Gwiazdor pławi się w luksusie
  2. Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Nie uwierzycie, komu zawrócił w głowie
  3. Prawda o katastrofie smoleńskiej pilota Jerzego Grzędzielskiego. Szokujące doniesienia
  4. Co się stanie w 2019? Przepowiednie są naprawdę przerażające
  5. Gdzie mieszka Morawiecki? To prawdziwy bogacz
Polsat, choroby gwiazdGwiazdy Polsatu przyznały się do strasznych chorób. Ciche walki znanych i lubianychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News