Karolina Małysz na Mauritiusie
karolina_malysz/ Instagram/ https://www.instagram.com/p/B3XQn_GoLf7/
Artur Łokietek - 23 Lutego 2021

Córka Adama Małysza zdecydowała się na wizytę w klinice upiększającej. Zorganizowała konkurs

Karolina Małysz zdecydowała się na przejście przez serię zabiegów upiększających. Na swoim Instagramie zrelacjonowała wizytę w klinice. Zachęciła również swoich followersów do dzielenia się szczegółami dotyczącymi tego, jak dbają o własne ciało.

Nie można odmówić Karolinie Małysz urody. Córka Adama Małysza regularnie odwiedza swoją ulubioną klinikę, w której przechodzi różne zabiegi kosmetyczne. Teraz kobieta postanowiła zachęcić do tego samego swoje obserwujące.

Nie można wykluczyć, że zabiegi i duże nastawienie na dbanie o własne ciało jest wynikiem tego, co czeka córkę znanego skoczka. Niedawno przyjęła ona bowiem oświadczyny swojego chłopaka, Kamila Czyża. Szykuje się więc wielkie wesele.

Teraz jednak marzenia o hucznym ślubie będą musiały poczekać – wszystko przez pandemię koronawirusa i nałożone z nią ograniczenia. Nie znaczy to, że można przestać dbać o siebie samą. Karolina Małysz nie próżnuje i regularnie pokazuje na Instagramie to, co robi ze swoim ciałem, aby cały czas wyglądać pięknie.

A robi wcale niemało. W klinice, którą regularnie odwiedza, przeprowadzane są takie zabiegi, jak choćby Endermologii LPG Alliance, depilacji laserowej, fali uderzeniowej STORZ D-ACTOR, kriopolizy CoolTech, podologii, programu „SSSeksi” oraz pielęgnacji skóry.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Andrzej KowalskiTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Andrzej KowalskiCzytaj dalej

Karolina Małysz zapytała swoje fanki – zaskakujące wyznania w komentarzach

Córka legendarnego sportowca postanowiła na swoim profilu w serwisie Instagram zachęcić do zdecydowania się na zabieg „drenaż endermologia alliance LPG”. Jej zdaniem metoda ta może zaskoczyć każdą kobietę.

To jednak nie koniec, gdyż Małysz zachęciła swoich obserwujących do dzielenia się prywatnymi szczegółami ze swojego życia. Do wygrania był voucher na wspomniany wyżej zabieg drenażu LPG.

Co trzeba było zrobić? Zadaniem konkursowym było wyjaśnienie, w jaki sposób fanki Karoliny Małysz dbają o swoje ciało. Pojawiło się wiele komentarzy – dość powiedzieć, że są prawdziwą skarbnicą wiedzy dla osób zainteresowanych pielęgnowaniem i dbaniem o siebie.

Fanki zaczęły masowo opisywać zabiegi, na które się decydują. „Szczotkowanie na sucho i nawilżanie” – czytamy. „Zima, nie zima o gładkość i jędrność dbać trzeba. Scrabujemy, rolujemy, ujędrniamy, a na koniec oliwka dla dziecka na suche miejsca zdaje egzamin” – opisuje jedna z użytkowniczek.

Sam zabieg drenażu LPG jest masażem podciśnieniowym, które wykonywany jest za pomocą specjalnych głowic. Skupiają się one na rolowaniu skóry w różnych kierunkach i ponoć jest bardzo skuteczne. Decydując się na taki zabieg, możemy liczyć na redukcję komórek tłuszczowych, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Cena takiego przeżycia wynosi około 250 zł za pojedynczy zabieg.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: se.pl, Instagram, ipcliniq.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News