Anastazja Pazura. Ile lat ma córka znanego aktora?
youtube
Wiadomości Pikio - 26 Kwietnia 2019

Ile ma lat Anastazja Pazura? Córka kultowego aktora ma już swoje lata

Anastazja Pazura jest córką jednego z najwybitniejszych polskich aktorów. Czy pójdzie w jego ślady? Ile ma lat, kto jest jej matką i czym zajmuje się córka Cezarego Pazury? Odpowiadamy.

Anastazja Pazura to jedna z tych osób publicznych, które muszą mierzyć się z popularnością spowodowaną byciem dzieckiem sławnego rodzica. W przypadku Anastazji skala jest naprawdę ogromna, ponieważ jej ojciec - Cezary Pazura - to bez wątpienia postać kultowa dla historii polskiej kinematografii. Aktor na swoim koncie ma wiele ciekawych, śmiesznych, a także przełomowych ról. Czy córka pójdzie w jego ślady?

Córka Pazury

Córka Cezarego Pazury ma za sobą kilka udanych ról, zarówno większych, jak i bardziej epizodycznych w polskich serialach. Na szklanym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w "W na dobre i na złe", a niedawno wystąpiła w popularnym, flagowym serialu telewizji polskiej "Barwy szczęścia". Ojciec bardzo chętnie wypowiada się na temat umiejętności aktorskich Anastazji, nie ukrywając, że chciałby wystąpić z nią w jednej produkcji. Żartobliwie dodaje, że talent odziedziczyła po nim i jest przekonany, że zrobi karierę w świecie filmu.

Odtwórca słynnych ról Jerzego Kilera czy Freda z "Chłopaki nie płaczą" powinien być wyjątkowo dumny z wyborów swojej pierwszej córki, ponieważ to nie aktorstwo, a architektura wnętrz była jej początkową pasją. Młoda aktorka studiowała nawet ten kierunek podczas pobytu w Anglii.

Anastazja Pazura - wiek

Chociaż Anastazja ma już swoje lata, nie powinno przeszkadzać jej to w karierze. Jej wiek jest idealny na wejście na ścieżkę aktorską, pogłębianie wiedzy, a także czerpanie wzorców od mistrzów dziedziny. Jako studentka szkoły filmowej ma wiele okazji, aby uczyć się od najlepszych i rozwijać swoje talenty. Początkująca aktorka urodziła się w 1990 roku, ma 29 lat i już w przyszłym roku będzie obchodziła okrągłe urodziny. Obecnie skupia się na swojej pracy, której efekty z pewnością niebawem nam zaprezentuje. Mieć za ojca Cezarego, a za wujka Radosława Pazurę z pewnością zobowiązuje, jednakże dla osób utalentowanych tak jak Anastazja powinno być wyłącznie dodatkową motywacją.

Anastazja Pazura - matka

Matką 29 latki jest Żaneta, pierwsza żona Cezarego Pazury. Rodzice Anastazji byli małżeństwem zaledwie 5 lat, od 1989 do 1994 roku. Po rozwodzie aktor stanął przed największymi szansami i wyborami w swojej karierze, bo to właśnie druga połowa lat 90 tych przyniosła mu ogromną popularność. Ojciec Anastazji rok po rozwodzie związał się z Weroniką Marczuk, których małżeństwo trwało 12 lat. Obecnie jest szczęśliwym mężem Edyty Pazury. Wychowują razem trójkę dzieci: Amelię, Ritę i Antoniego.

W internecie można znaleźć wiele niepochlebnych wypowiedzi kultowego aktora na temat jego byłej żony Żanety. Niezależnie od tego, jakie relacje łączą obecnie rodziców Anastazji, powinni być oni dumni ze swojej córki. Przed młodą aktorką wielka szansa, której z pewnością nie zmarnuje.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Wielu chciałoby mieć tylko takie problemy. Cezary Pazura opowiedział o swoim "dramacie"
  2. Wyznanie żony Cezarego Pazury wstrząsnęło Polakami. Co za koszmar!
  3. Gdzie mieszka Pazura? Luksus to mało powiedziane
  4. Cezary Pazura gorzko o rodzicielstwie. Wciąż nie pogodził się z przeszłością?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News