Joanna Koroniewska z córką
instagram.com/@joannakoroniewska
Adrian Sobolewski - 19 Kwietnia 2019

Ile dzieci ma Joanna Koroniewska? Gwiazda M jak Miłość chroni swoją prywatność

Joanna Koroniewska z córką - znaleźć informacje na temat dzieci aktorki to nie lada sztuka! Koroniewska zdecydowanie nie chce, aby jej pociechy dorastały w blasku fleszy i osaczone przez najnowsze technologie. Jednak nawet ona nieraz ulegnie pokusie, aby pochwalić się światu swoimi oczkami w głowie!

Joanna Koroniewska z córką to rzadki widok w mediach społecznościowych. Żona Macieja Dowbora nie jest fanką wychowywania dzieci na widoku całego świata i za wszelką cenę stara się ochronić ich wizerunek przed oczami paparazzi. Ile dzieci ma para aktorów?

Joanna Koroniewska z dzieckiem - z daleka od technologii

Joanna Koroniewska - drugie dziecko gwiazdy "M jak miłość" niedługo skończy półtora roku! Jednak od czasu narodzin córki oboje jej rodzice starają się za wszelką cenę uchronić swoje dzieci przed okiem mediów:

- W naszych czasach dzieci atakowane są ze wszystkich stron przez szybkie komunikaty, informacje, rozmaite bodźce. Ja z żoną i córkami staramy się żyć w tradycyjnym świecie. [...] Odcinamy się od elektroniki, bo czasami po prostu trzeba odpocząć. W spokoju tworzy się bliższa więź z dziećmi - mówi partner Joanny Koroniewskiej, Maciej Dowbor, w rozmowie z Fakt24.

Joanna Koroniewska - druga córka nie będzie w blasku fleszy

Także ze strony mamy niechęć do mediów nie może dziwić. Jej decyzja o niepublikowaniu wielu zdjęć z ciąży spotkała się z bardzo ostrą, negatywną reakcją internautów, którzy za wszelką cenę chcieli wiedzieć więcej o jej ciąży.

- To bardzo ciekawe, jak będzie wyglądać, jak szybko wróci do formy to jest rzecz, która mnie bardzo śmieszy i bawi. Sama sytuacja połogu jest dla mnie jakaś tam świętość. Teraz już nic nie można - skomentowała w rozmowie z Karoliną Korwin-Piotrowską w programie Sława.

Wiele wątpliwości może mieć w takim razie Joanna Koroniewska. Córka aktorki mogłaby przecież spotkać się z podobną reakcją w mediach. Czy powinna nadal ukrywać swoje dzieci przed światem?

Joanna Koroniewska z córką - rodzina idealna?

Nawet najbardziej opiekuńczy rodzice nieraz chcą pochwalić się swoimi ślicznymi pociechami. Dlatego od czasu do czasu na Instagramie Joanny Koroniewskiej możemy zobaczyć zdjęcia jej coraz większych córek. Jednakże rodzice zawsze dbają o to, żeby córki były odwrócone do kamery plecami, a ich buzie zasłonięte - prywatność dzieci jest dla nich najważniejsza! Starsza córka, Janina, ma już 9 lat! Za to młodsza urodziła się w lutym 2018 roku - niedawno świętowała pierwsze urodziny.

Widać, że Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i ich dzieci tworzą zgraną rodzinę. Pod ostatnim zdjęciem rodzinnym Koroniewska napisała:

- Najważniejsze to wspólnie patrzeć w jednym kierunku. Jak myślicie czego szukamy ? Na pewno nie Taty bo jest jednak znacznie większy i spełnia się jako fotograf rodzinny. No, może niekoniecznie się spełnia, ale nie ma wyjścia - widnieje na Instagramie aktorki.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Jak wygląda córka Szymona Majewskiego? Trudno w to uwierzyć
  2. Janusz Tracz - memy z nim królują w Internecie
  3. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  4. Ile wzrostu ma Kayah? Zupełnie na to nie wygląda
  5. Robert Kudelski - czy ma żonę? Aktor "Na Wspólnej" bardzo chroni swoją prywatność

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News