Gra o Tron - Gendry
wikipedia.org/Gage Skidmore & Imanolvillegas
Adrian Sobolewski - 19 Kwietnia 2019

Czy Arya i Gendry będą razem? Wstrząsające teorie fanowskie

Gra o Tron - Gendry powrócił do grona bohaterów popularnego serialu HBO. Jaka przyszłość czeka na syna byłego króla, Roberta Baratheona? Czy możliwe jest zapowiedziane w pierwszym sezonie połączenie rodów Stark i Baratheon - Arya wydaje się być zainteresowana. Przynajmniej tak sądzą niektórzy z fanów!

Gra o Tron - Gendry i Arya zostali nowym gorącym tematem wśród fanów serialu. Ich historia jest bardzo długa i wiele wskazuje na to, że spotka ich jeszcze wiele przygód podczas trwającego własnie ostatniego sezonu Game of Thrones. Wiele osób uważa, że skończą oni swoją przygodę razem - czy jest to możliwe?

Gra o Tron - Gendry Baratheon. Kim jest ta postać?

Gendry'ego poznaliśmy już w pierwszym sezonie - kto by pomyślał ile czasu minęło od spotkania tego czeladnika kowala z Nedem Starkiem. Od tego czasu dowiedzieliśmy się, że nie jest on prostym uczniem kowala - jest też nieślubnym synem Roberta Baratheona, czyli jednym z pretendentów do tronu. Od tego czasu jego historia potoczyła się bardzo krętymi ścieżkami. Na początku miał zostać członkiem Nocnej Straży. Następnie został zrekrutowany do Bractwa bez Chorągwi, tylko po to, aby wpaść w ręce Melisandre i Stannisa Baratheona.

Kapłanka wróżyła mu świetlaną przyszłość i wpływ na życie królów, ale wydaje się, że też potajemnie przygotowywała go do złożenia w ofierze. Na szczęście został uratowany przez Davosa Seawortha, z którym w siódmym sezonie powrócił, aby uczestniczyć w wyprawie w celu pochwycenia nieumarłego. Ostatnio mogliśmy zobaczyć go w Winterfell, gdzie powrócił do swojego pierwszego zawodu i wykuwał broń ze smoczego szkła. Co dalej stanie się z tą postacią?

Gendry - syn Cersei?

Wśród fanów krąży wiele ciekawych teorii na temat postaci z ich ukochanej serii. Według jednej z nich, Gendry wcale nie jest bękartem Roberta, tylko pierwszym dzieckiem Cersei, które według jej słów w pierwszym sezonie umarło tuż po porodzie. Fani sądzą, że nawet Cersei Lannister nie mogła zabić swojego pierwszego dziecka, mimo tego, że nie było ono dzieckiem jej brata i pozwoliła mu żyć. Czy możliwe jest, że Gendry jest prawowitym spadkobiercą tronu Westeros?

Czy Arya i Gendry będą razem?

Gra o Tron słynie z kontrowersyjności. Show HBO pokazywało na ekranie wiele - od brutalnych zabójstw, po seks z nieletnimi. Dlatego właśnie fani serialu nie wzbraniają się od wymyślania nawet najdziwniejszych teorii - jak związku Gendry'ego z Aryą Stark. W serialu ich wiek może nie być aż tak problematyczny, ale w książce jest inaczej. Tam Arya ma zaledwie 10 lat, kiedy Gendry jest szesnastoletnim chłopakiem. Fani przekonują, że ich związek ma sens, ponieważ Arya widocznie ma się ku młodemu kowalowi, a w świecie Westeros dziesięciolatki często są wydawane za mąż. Jednakże niewątpliwie jest to decyzja, która może przyprawić niektórych o ból głowy. Może pocieszeniem będzie to, że w ten sposób spełni się jedna z pierwszych obietnic serialu - połączenie klanów Starków i Baratheonów?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kto jest na Liście Aryi Stark? Wiedzą to najwięksi fani Gry o Tron
  2. Wróciła Gra o Tron. Kim jest Jon Snow i kim dla niego jest Daenerys?
  3. Wielki Piątek na Filipinach. Czy Kościół popiera lokalną tradycję?
  4. Życzenia na Dzień Strażaka. Nasi bohaterowie obchodzą swoje święto
  5. Dzień Strażaka w przedszkolu i w szkole. Pomysły na zabawy i inscenizacje

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News