Jarosław Kret szczerze o rozstaniu
screenshot/TVN Style
Sara Osiecka - 23 Kwietnia 2019

Dlaczego Jarosław Kret rozstał się z Agatą Młynarską? Mało osób zna prawdziwy powód

Jarosław Kret i Agata Młynarska zaskoczyli wszystkich swoim rozstaniem. Zawsze zdawali się być świetnie dopasowaną parą, a jednak coś poszło nie tak. Prawdziwy powód rozstania gwiazd przez długi czas był ukrywany przed mediami.

Jarosław Kret chyba z żadną inna partnerką nie dogadywał się tak dobrze, jak z Agatą Młynarską. Para dzieliła te same pasje, światopogląd, a nawet wychowanie wyniesione z domu. Przez długi czas znajomi uważali ich za przykład idealnego związku, a część z nich spodziewała się rychłego ślubu zakochanych.

Ślub - pan młody nie wytrzymał ze śmiechuMąż miał zobaczyć żonę dopiero przed ołtarzem. Gdy na nią spojrzał, prawie posikał się ze śmiechuCzytaj dalej

Do zaręczyn jednak nigdy nie doszło. Coś poszło nie i tak, a związek w końcu się rozpadł. Fani gwiazd byli zaszokowani, tak samo jak ich przyjaciele. Tylko nieliczni wiedzieli, co było powodem takiej decyzji.

Jarosław Kret był doskonałym partnerem dla Agaty Młynarskiej. Plotkowano o ich ślubie

Jarosław Kret spotkał Agatę Młynarską na stacji benzynowej. Okazało się, ze mieszkają blisko siebie. Od tamtej pory często wynajdywali preteksty do spotkań: odśnieżanie, herbata, spacery. Relacja szybko się rozwijała, a w końcu zaczęli się razem pokazywać publicznie.

Zakochanych łączyło bardzo wiele: praca, zainteresowania czy poglądy. Bardzo dobrze im się układało przez większość czasu, kilka spraw tylko martwiło partnerów: synowie dziennikarki i zamiłowanie do podróży prezentera. Przeczuwali, że w końcu któryś z tych powodów stanie się powodem kłótni.

Zakochani nie mieli dla siebie zbyt dużo czasu. Agata Młynarska poświęcała się pracy i dzieciom, a Jarosław Kret każdą wolną chwilę poświęcał na podróże. W końcu zaczęli się od siebie oddalać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

anna lewandowskaO czym milczy Anna Lewandowska? Szokujące sekrety jej życia wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Prawdziwy powód rozstania pary zaskakuje. Niewiele osób o nim wie

Styl życia dziennikarki zaczął bardzo przeszkadzać gwiazdorowi TVP. Narzekał, że partnerka poświęca mu za mało czasu, a za dużo z kolei pracy i synom. Chciał poważnie porozmawiać z ukochaną na romantycznej wyprawie do egzotycznego kraju.

- W życiu Agaty istniały tylko dwa elementy: praca i dzieci. Powiedziałem, że nie chcę stawać w szranki z jej synami i telewizją, ale chciałbym choć trochę mieć Agatę tylko dla siebie. Zamierzałem ją zabrać na wycieczkę do Egiptu w listopadzie i ogłosić rozejm. Ale ona pojechała z koleżankami. Zabolało mnie to. Przelała się czara goryczy - powiedział.

Ruch prowadzącej Ex-tra zmianę sprawił, że partner nie wytrzymał i postanowił ją zostawić. To było bardzo bolesne przeżycie dla Agaty Młynarskiej, która cierpiała o wiele dłużej niż prezenter pogody. W końcu jednak oboje odnaleźli szczęście u boku innych osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

dodaGdzie mieszka Doda? Luksusowy apartament zwala z nógCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News