Gdzie mieszka Doda? Luksusowy apartament zwala z nóg

Autor Andżelika Wróblewska - 22 Kwietnia 2019

Doda znana ze swojego ekstrawaganckiego stylu urządziła przepiękny, zwalający z nóg apartament. Jej mieszkanie jest istną krainą luksusu i bogactwa. Większość fanów artystki miało już okazję zobaczyć wnętrze apartamentu gwiazdy, nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Dorota Rabczewska-Stępień niedawno wydała bardzo osobistą dla niej płytę, której tytuł brzmi “Dorota”. Cały album został zadedykowany jej babci, która zmarła w czerwcu 2018 roku. Teledysk do jednej z piosenek już w ciągu pierwszego tygodnia od premiery miał ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Piosenkarka przeszła dużą metamorfozę. Na początku swojej kariery była znana z budzenia kontrowersji i licznych skandali z udziałem jej osoby. Artystka nie przebierała w słowach podczas wywiadów czy publicznych występów. Z biegiem czasu jej postawa zupełnie się zmieniła. Dziś możemy oglądać Dodę jako dojrzałą, stanowczą kobietę sukcesu.

Artystka mimo tego, że chętnie pojawia się na ściankach, pozuje dla paparazzi i udziela wywiadów, ceni sobie prywatność. Nie stanowi dla niej problemu oddzielenie życia osobistego od działalności artystycznej.

W ostatnim czasie odbył się koncert, którego była pomysłodawczynią. Hasłem przewodnim były słowa “Artyści przeciw nienawiści”. Impreza miała na celu przerwanie milczenia o tzw. hejcie, z którym spotykamy się niemalże na co dzień. W tej pięknej akcji wzięło udział wiele gwiazd, które okazały sobie wzajemnie, jak i swoim fanom wsparcie.

Rok temu po zawarciu związku małżeńskiego, jak twierdzi magazyn Gala, jej apartament znajdujący się na Mokotowie został udostępniony do wynajęcia. Doda zamieszkała teraz ze swoim mężem. Mieszkanie liczące aż 220 metrów kwadratowych jest urządzone elegancko i z klasą. Przy dekorowaniu wnętrza piosenkarce pomagał Dominik Drygas, światowej sławy projektant wnętrz.

Apartament piosenkarki mieliśmy okazję zobaczyć w jednym z jej teledysków. Klip do utworu “Nie daj się” został nakręcony właśnie w jej mieszkaniu. Wystrój wnętrz był elegancki i gustowny. Wideo jest z 2011 roku i jak na tamte czasy Dorota już wtedy mogła pochwalić się wnętrzem, które nadal wpasowuje się w dzisiejsze trendy. Mieszkanie Dody na przestrzeni czasu również przeszło swoją metamorfozę. Nadal jednak utrzymane jest w pięknym stylu. Udało nam się zdobyć zdjęcia pochodzące prosto z domowego zacisza gwiazdy.

Kliknij “Następna strona”.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News