O czym milczy Anna Lewandowska? Szokujące sekrety jej życia wprawiają w osłupienie

Autor Michał Kubacki - 23 Kwietnia 2019

Anna Lewandowska jest znaną sportsmenką, promotorką zdrowego stylu życia i co najistotniejsze, żoną jednego z najbardziej rozchwytywanych, polskich piłkarzy, Roberta Lewandowskiego. Jako trenerka, wielbicielka bycia “fit” i celebrytka, często chwali się w social mediach postępami i swoją formą. Są jednak kwestie, o których Anna Lewandowska wolałaby milczeć. Przedstawiamy jej szokujące sekrety.

Annie Lewandowskiej można wręcz zarzucić szaleństwo na punkcie sportu i zdrowego trybu życia. Trenerka ma w swoim dorobku masę osiągnięć, głównie związanych ze sztuką walki karate, którą trenuje od prawie 19 lat. Sportsmenka ma fioła na punkcie odżywiania i nie raz była obiektem plotek przez swoje wymyślne alternatywy dla różnych potraw. Jako osoba aktywna fizycznie przez większość swojego wolnego czasu, musi dbać o idealne proporcje posiłków, inaczej jej metabolizm może płatać jej figle. Często słyszymy o efekcie jojo lub innych następstwach odrzucenia diety. W przypadku tak intensywnego treningu, nagłe odejście od ćwiczeń i diety może spowodować różne nieoczekiwane zachowania organizmu, na co Ania nie może sobie pozwolić. Sama często podkreśla w swoich publikacjach, że życiowa energia i witalność powinna być czerpana z odpowiedniego jedzenia.

Anna Lewandowska dba nie tylko o swój rozwój osobisty, ale i spełnia się jako coach zdrowego stylu życia i inspiruje swoim podejściem niezliczoną ilość osób, które chciałyby coś w sobie zmienić. Na swoim popularnym blogu zamieszcza porady, jak osiągnąć równowagę, pomiędzy zdrowiem i rozsądkiem. Motywuje czytelników, aby walczyć o swoje cenne życie i nie zaprzepaszczać go za cenę chwilowych przyjemności. Ania daje wielu osobom w ciężkiej sytuacji siłę do działania i chęci, aby przeżyć następny dzień.

Ania Lewandowska, mimo że chętnie dzieli się swoimi poradami w social mediach, pewne rzeczy o sobie skrzętnie ukrywa. Sportsmenka w wywiadach sprawia wrażenie bardzo ułożonej, skromnej i świadomej osoby, doskonale zdającej sobie sprawę z otaczającej jej rzeczywistości i silnej na tyle, by ją wokół siebie naginać. Są jednak rzeczy, których żona jednego z najsłynniejszych polskich piłkarzy nie potrafi zmienić. Wspólnie z redakcją Pikio.pl, przygotowaliśmy kilka sekretów z jej życia, które nie umknęły uwadze mediów.

Kliknij “Następna strona”.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News