Irek Bieleninik dziennikarz telewizyjny
instagram/@irek.bieleninik
Adrian Sobolewski - 29 Kwietnia 2019

Co robi dzisiaj Irek Bieleninik? Legendarny dziennikarz wciąż występuje w mediach

Irek Bieleninik - co dziś robi popularny konferansjer? Kiedyś nie znikał z ekranów telewizorów - widzieliśmy go w programach takich jak "Strong Man: Siłacze" i "Tele Gra". Niestety od kilku lat prowadzący nie pojawia się już tak często na srebrnym ekranie. Co teraz robi gwiazda telewizji z początku lat 2000?

Irek Bieleninik jest jedną z osobistości, które najbardziej kojarzą się polską telewizją początku XXI wieku. W tamtych czasach nie znikał on praktycznie ze srebrnych ekranów - był charyzmatycznym prowadzącym, który humorem i charyzmą potrafił przyćmić nawet najsilniejszych ludzi na świecie w serii "Strong Man: Siłacze", a także bawił w "Tele Grze" TVN-u. Co robi teraz, gdy nie widzimy go tak często w telewizji?

Irek Bieleninik: żona, rodzina, wzrost, partnerka, kontakt

Irek Bieleninik przez wiele lat królował w polskiej telewizji. Jedna z najpopularniejszych osobistości w życiu prywatnym była bardzo skryta - jego rodzina nieczęsto pojawiała się w mediach wraz z nim. Nawet teraz, kiedy jego gwiazda trochę przygasła, trudno o jakiekolwiek informacje dotyczące życia prywatnego znanego konferansjera. Jego syn, Michał, ma obecnie 33 lata. Nie wiadomo nic o partnerce prowadzącego - mimo tego, że na swoim Facebooku gwiazdor zaznacza, że jest zaręczony!

Na szczęście nadal możemy skontaktować się z Ireneuszem Bieleninikiem. Nawet dziś kontynuuje on pracę, do której sam mówił, że jest stworzony - jest konferansjerem. Jego profil możemy znaleźć w wielu agencjach oferujących organizację wydarzeń i, za wcześniejszym porozumieniem, jego usługi dostępne są dla każdego.

Co robi, gdzie mieszka Irek Bieleninik?

Od jakiegoś czasu nie widzimy już Irka Bieleninika w telewizji. Jego ostatnimi większymi projektami były "Projekt plaża", który prowadził z Dorotą Gardias-Skórą, oraz seria humorystycznych reklam płynów do mycia naczyń. Sam gwiazdor, mimo zniknięcia z codziennej telewizji, nie zwalnia tempa - dosłownie i w przenośni!

Od jakiegoś czasu konferansjer aktywnie udziela się społecznie. W 2015 roku wziął udział w kampanii na rzecz osób LGBT+, organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii. Jest też wieloletnim orędownikiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak nie są to jedyne zajęcia Irka Bieleninika. Od 2017 roku jest profesjonalnym ring-announcerem w ciągle zyskującym na popularności MMA. Oznacza to, że w wielu walkach na najwyższym szczeblu możemy usłyszeć jego głos, który zapowiada zawodników i przybliża widzom ich sylwetki.

Prywatnie Irek nadal jest uśmiechniętym, pogodnym człowiekiem, którego pamiętamy z naszych telewizorów. Mieszka w Częstochowie, gdzie pielęgnuje swoje zacisze domowe. Jego mieszkanie niedawno mogliśmy zobaczyć w programie "Domy Gwiazd", prowadzonym przez Ommenę Mensah.

Jego dom jest też świątynią jednej z jego największych pasji - kolarstwa. W środku znajduje się wiele bibelotów rowerowych, a nawet obrazy o tej tematyce! Podobnie jest z Instagramem prowadzącego - z prywatnymi zdjęciami z eventów przewijają się tam zdjęcia z wycieczek rowerowych i statystyki przejechanych kilometrów. Nawet jeśli nie widzimy go w telewizji, dziennikarz nadal jest popularny i żyje na najwyższych obrotach.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Hubert Urbański - dzieci. Jaki sekret skrywa gwiazdor?
  2. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  3. Ile zarabia PewDiePie? Najsłynniejszy youtuber na świecie ma niemało pieniędzy
  4. Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę. Jak wyglądała dawniej?
  5. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News