Hubert Urbanski - dzieci i sekret gwiazdy
youtube.com/tvnpl
Adrian Sobolewski - 8 Kwietnia 2019

Hubert Urbański - dzieci. Jaki sekret skrywa gwiazdor?

Hubert Urbański - dzieci są dla prezentera najważniejsze. Jednak jaki sekret ukrywa on przed widzami Milionerów? Dorosłe dzieci prezentera zaczynają przygodę z popkulturą.

Hubert Urbański - dzieci prezentera są jego oczkiem w głowie. Gwiazda Milionerów ma cztery córki - Mariannę (29 lat) i Krystynę (25 lat) z małżeństwa z Urszulą Engelmayer oraz Stefanię (10 lat) i Danutę (8 lat) ze związku z Julią Chmielnik. Opiekuńczy tata bardzo dba o prywatność swoich dzieci i chwali się nimi tylko w wyjątkowych okolicznościach.

Kim jest Hubert Urbański?

Hubert Urbański to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów i prezenterów telewizyjnych. Zyskał ogromną popularność dzięki roli prowadzącego w popularnym programie TVN - Milionerzy. Gwiazdor rozpoczął swoją przygodę z produkcją już w 1999 roku i od tego czasu jest niekwestionowaną twarzą tego hitu. Program zakończył emisję w 2003 roku i powrócił w 2008. W tym samym czasie aktor prowadził też Taniec z gwiazdami czy Dla ciebie wszystko. W 2011 roku odszedł do TVP 2, gdzie został gospodarzem programów Bitwa na głosy i The Voice of Poland. Następnie powrócił do stacji TVN i od 2017 roku znów prowadzi jeden z największych hitów stacji - Milionerów.

Hubert Urbański - córki wkraczają na salony.

Córki Huberta Urbańskiego z pierwszego małżeństwa z Urszulą Engelmayer wychodzą już spod skrzydeł taty i pojawiają się na salonach i w życiu publicznym. Młodsza z nich, Krystyna, jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, ma też za sobą swoje pierwsze wywiady w mediach. Mówiła w nich o swojej diecie - córka prezentera jest nie tylko wegetarianką, ale też nie przepada za słodyczami czy w ogóle produktami pochodzenia zwierzęcego. Wspominała też o swojej niechęci to makijażu:

- Na co dzień się nie maluję, właściwie od święta też nie. Zupełnie nie mam takiej potrzeby, ani prawdopodobnie umiejętności. Szczytem moich możliwości jest narysowanie sobie raz na pół roku kropki na oku eyelinerem i to by było na tyle - wyznała w rozmowie z elementzenski.pl.

Młodsze córki Urbańskiego z małżeństwa z Julią Chmielnik nie występują jeszcze w świetle reflektorów, ale z pewnością mają swoje własne przygody w szkole podstawowej.

Hubert Urbański - dzieci i sekret z nimi związany

Hubert Urbański podkreśla, że dzieci to dla niego wszystko. Dla swoich pociech gwiazda TVN robi bardzo wiele, ale nie o wszystkim możemy dowiedzieć się z anteny. Największą tajemnicą wokół Milionerów jest bez wątpienia tatuażHuberta Urbańskiego na prawej ręce. Na palcach ręki prowadzący Milionerów ma wytatuowane inicjały swoich córek. Trudno zauważyć ten fakt na wizji, gdyż najczęściej jest pokryty maskującą warstwą makijażu. Czy uważacie, że gwiazdor powinien zakrywać tę ozdobę, czy raczej chwalić się nią na ekranie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  2. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  3. Ile wzrostu ma Margaret? Piosenkarka zachwyca fanów nie tylko śpiewem
  4. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  5. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News