Empik zarobki doradcy klienta
wikimedia.org/Misiarz
Wiadomości Pikio - 15 Kwietnia 2019

Ile zarabia się w Empiku? Aktualne dane

Empik - zarobki: jak przedstawiają się wynagrodzenia w jednej z najpopularniejszych sieci sprzedaży książek, prasy, filmów, gier i innych artykułów? Czy to międzynarodowa korporacja, czy firma z polskimi korzeniami? W ciągu kilku lat pojawiło się naprawdę dużo sklepów tej marki, szybki rozwój spowodowany jest rosnącą popularnością książek, czy konsumpcjonizmem jako takim?

Empik - zarobki i historia firmy, która odział ma praktycznie w każdej miejscowości w Polsce. To zdecydowany lider w kwestii sprzedaży książek, który wyparł z rynku małe księgarnie. Coraz mniej ludzi zagląda również do biblioteki, bo woli mieć książkę na własność, choć nie są one najtańsze.

Pierwszy sklep, a właściwie Klub Międzynarodowej Prasy i Książki, powstał w 1948 roku w Warszawie. Początkowo był to oczywiście KMPiK, dopiero z czasem nazywany był empikiem. To sieć sprzedaży książek, wydawnictw muzycznych, filmów, gier, programów i akcesoriów komputerowych oraz prasy, jak również biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, artykułów wyposażenia wnętrz i kulinarnych, gadżetów podróżniczych, zabawek kreatywnych i łamigłówek, przyborów fitness i spa, lista oferowanych produktów jest naprawdę długa.

Empik - zarobki 2019. Ile zarabia doradca klienta w popularnej sieci?

Wraz z ciągłym rozwojem sieci sklepów trwa ciągła rekrutacja na stanowiska w różnych częściach kraju. Wprawdzie w ogłoszeniach, oprócz wymagań, możemy znaleźć przysługujące profity, jednak nie ma wzmianki o zarobkach. Rzecznicy firmy również nie podają wynagrodzeń pracowników, zasłaniając się różnorodnością i rozbudowaną strukturą przedsiębiorstwa, co uniemożliwia podanie średnich zarobków.

- Ja jestem jak najbardziej zadowolona. Empik to na pewno ciekawe miejsce pracy, ale też trzeba się przygotować, że to jednak obsługa klienta, a klienci bywają różni. Ale ja sobie w tej kwestii dobrze radzę i stresu wcale nie ma tak dużo. Odpowiadają mi tu najbardziej godziny pracy i fajna, koleżeńska atmosfera. Generalnie jest takie dość luźne podejście do pracowników. Oczywiście trzeba robić swoje, ale nikt nade mną nie stoi i nie wywiera nie wiadomo jakiej presji. Największym minusem są zarobki. Niestety dużo „wyciągnąć” się nie da, ale przynajmniej dają zniżki na produkty ze sklepu - pisze jedna z internautek.

Jedynym źródłem wiedzy na ten temat są fora internetowe, a tam jak zwykle zdania są mocna podzielone, niektórzy zachwalają, inni zdecydowanie odradzają. Według większości pensje różnią się przede wszystkim w zależności od miejsca salonu i wymiaru godzin, ponieważ stawka jest godzinowa. Co oznacza, że im więcej pracuje zatrudniony, tym większą dostaje wypłatę. Z powodu elastycznych godzin pracy, najczęściej pracują tam studenci i uczniowie, którzy nie mogą sobie pozwolić na pracę w pełnym wymiarze godzin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia PewDiePie? Najsłynniejszy youtuber na świecie ma niemało pieniędzy
  2. Ile zarabia się w Amazonie? Kontrowersje wokół firmy
  3. Ile zarabia tłumacz przysięgły w Polsce? Warto znać więcej języków obcych
  4. Media Expert - zarobki w sieci marketów. Ile zarabia doradca klienta?
  5. Ile zarabia kasjer w Pepco? Sprzedawca w sklepie pracuje bardzo ciężko

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News