elżbieta jaworowicz
fot.youtube.com/tvp
Mateusz Wysokiński - 21 Grudnia 2018

Elżbieta Jaworowicz - wiek. Nie uwierzycie, ile ma lat

Elżbieta Jaworowicz - wiek dziennikarki TVP jest jednym z ciekawszych faktów jej dotyczących. Okazuje się, że biografia gwiazdy polskiego reportażu wcale nie jest tak jednoznaczna. Dotarliśmy do informacji, które raz na zawsze rozwieją wszelkie wątpliwości.

Elżbieta Jaworowicz wiek dziennikarki czysto w teorii jest znany wszystkim obserwatorom polskiego show-biznesu. Okazuje się jednak, że w biografii gwiazdy telewizji jest wiele ciekawych wątków, które nie są znane w pełni opinii publicznej. Jak wygląda życie gwiazdy telewizji?

Elżbieta Jaworowicz wiek

Gwiazda telewizji publicznej urodziła się 31 marca 1946 roku w Stalowej Woli. Kobieta jest absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę telewizyjną zaczęła na początku lat 80, będąc studentką słynnej łódzkiej Szkoły Filmowej. Przez kilka lat prowadziła na ekranie TVP kącik modowy, a potem zajęła się programem interwencyjnym "Sprawa dla Reportera".

Elżbieta Jaworowicz pierwszy mąż

Pierwszym mężem kobiety był jeden z bardziej znanych polskich biznesmenów. Dziennikarka TVP nie chce jednak podawać personaliów swojego eksmałżonka zaznaczając, że był to bardzo burzliwy związek, który skończył się rozwodem. Po tym małżeństwie, dziennikarka związała się z piosenkarzem Wojciechem Gąssowskim. Ten związek także nie wytrwał próby czasu i ikona telewizji publicznej zdecydowała się skończyć relację. Obecnie prowadząca jest mężatką, a wybrankiem jej serca okazał się płk Eugeniusz Mleczak

Elżbieta Jaworowicz z synem

Pomimo tego, że media kilkukrotnie spekulowały, że dziennikarka ma syna, nie ma jednoznacznych dowodów, które mogłyby to potwierdzić. Według oficjalnych informacji ikona telewizji publicznej jest bezdzietna.

Elżbieta Jaworowicz Bronisław Latawiec

Pomimo tego, że Jaworowicz sama nie jest chętna, aby opowiadać o swoim życiu prywatnym, to wiadome jest, że ojciec dziennikarki nazywał się Bolesław Latawiec. To właśnie nazwisko Latawiec było nazwiskiem dziennikarski przed pojawieniem się w mediach. Potwierdzają to słowa anonimowego internauty na jednej ze stron internetowych poświęconych dziennikarce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
- Pozdrowienia dla pani Elżbiety Jaworowicz. Dla mnie to Ela Latawiec. Wspaniała dziewczyna, z mojej klasy z Ogólniaka w Stalowej Woli. Nie przyniosła wstydu ani rodzinie, ani swojemu miastu, ani swojej szkole. Pozdrowienia od kolegi ze szkolnej ławy (w ogólniaku siedziałem w 5 ławce przed Tobą, ty w szóstej). Trzymaj się nadal tak młodo. Marzyłaś być dziennikarką i to twardą i taką pozostałaś (tak zapowiadał zresztą profesor Baran - polonista) - czytamy w internecie.

Elżbieta Jaworowicz ile ma lat

Ikona telewizji w tym roku świętowała 72 urodziny. Pomimo dużego stażu w telewizji, jak też zaawansowanego wieku, kobieta nadal z wielkim zadowoleniem prowadzi swój program.

Elżbieta Jaworowicz Kontakt e-mail

Aby dziennikarka zajęła się naszym problemem, musimy skontaktować się z nią za pomocą adresu mail: sprawa.dla.reportera@tvp.plZOBACZ TAKŻE
  1. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News