Świat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmy

Autor Paweł Rumiński - 17 Grudnia 2018

Świat według Kiepskich dał szansę zaistnieć wielu aktorom. Jedną z najbardziej zauważalnych postaci stał się syn Ferdynanda Kiepskiego. Słynnego już Waldusia gra Bartosz Żukowski, który poprzez swój specyficzny śmiech zdobył wielbicieli w całej Polsce. W pewnym momencie zdecydował się odpocząć i zniknął z życia publicznego. Po powrocie pokazał się już z nieco innej strony. Zaczęliśmy częściej widywać go w kryminałach i thrillerach. Przedstawiamy, jak aktor zmienił się na przestrzeni lat. Ta metamorfoza zaskoczyła wszystkich fanów.

Świat według Kiepskich przyniósł producentom niespodziewany sukces. Serial możemy oglądać nieprzerwanie od marca 1999 roku.

Żukowski spędził pięć lat na planie u boku innego uznanego aktora, Andrzeja Grabowskiego. Po tym czasie zdecydował się wyemigrować za naszą zachodnią granicę. Powodem była ponoć pogoń za swoją miłością, Ewą Coll. Niedługo potem para wzięła ślub, a kilka lat później urodziła im się córka.

W ostatnich latach jednak małżeństwo borykało się z problemami rodzinnymi, które ostatecznie zakończyły się pozwem rozwodowym. Informacja na ten temat pojawiła się w mediach w 2015 roku. Spekulowano wtedy, że powodem rozstania pary był romans Ewy. Jak się okazało, kobieta związała się później z muzykiem KostekiemYoriadisem. Od tamtej pory aktor walczy ze swoją byłą partnerką w sądzie o prawa do opieki nad 9-letnią córką, Polą.

Na przestrzeni lat sporo się działo w życiu serialowego Waldusia. Poza problemami rodzinnymi aktor miał również okazję sprawdzić się w innych gatunkach filmowych. Nie ograniczał się już tylko do komedii. Udało mu się odegrać rolę w kryminałach, thrillerach, a nawet filmach psychologicznych.

Bartosz Żukowski bardzo się różni od swojej serialowej postaci. Przedstawiamy jego prawdziwe oblicze.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News