Elżbieta Jaworowicz, kim jest trzeci mąż
screen/YouTube/Telewizja Bolesławiec
Wiadomości Pikio - 12 Kwietnia 2019

Kim jest obecny mąż Jaworowicz? Dama z TVP wciąż zachwyca klasą

Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" gromadzą przed telewizorami liczne grono widzów. Wieloletnia prowadząca niezmiennie zachwyca klasą i elegancją. Fakty z jej życia prywatnego nie są jednak powszechnie znane. Nie każdy wie, kim jest mąż dziennikarki.

Elżbieta Jaworowicz od wielu lat z ogromnymi sukcesami prowadzi "Sprawę dla reportera". Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych programów publicystycznych TVP. Nie ma wątpliwości, że jest to zasługa nie tylko interesujących tematów, ale również charyzmatycznej prowadzącej. To właśnie ten program sprawił, że Elżbieta Jaworowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek. Od lat koncentruje się na jednym programie, który przyczynił się do odmiany losu setek osób.

Gwiazda TVP potrafi rozmawiać z każdym. Dlatego do jej programu chętnie zgłaszają się ludzie z różnymi problemami, licząc na zrozumienie oraz wsparcie obecnych w studiu ekspertów. Umiejętności dziennikarskie to tylko jedna z cech, za którą Elżbieta Jaworowicz jest podziwiana. Wiele osób widzi w niej kobietę z klasą, która podczas wszystkich publicznych wystąpień wyróżnia się elegancją.

Oliwia Bieniuk wyzywający strój.Burza wokół wyzywającego stroju córki Przybylskiej. Nastolatka przegięła?!Czytaj dalej

Elżbieta Jaworowicz i jej mąż. Mało kto zna fakty z życia prywatnego dziennikarki

Elżbieta Jaworowicz stara się unikać medialnego szumu wokół swojej osoby. Mimo że jest bardzo popularna, mało kto zna szczegóły z jej życia prywatnego. Nie każdy wie, że gwiazda TVP trzykrotnie była zamężna. Z obecnym mężem jest w długotrwałym i szczęśliwym związku. Nie dziwi fakt, że prowadząca "Sprawy dla reportera" znalazła szczęście u boku bardzo eleganckiego mężczyzny.

Mężem Elżbiety Jaworowicz jest pułkownik Eugeniusz Mleczak. Para jest ze sobą od przeszło dwóch dekad, ale w tym roku będą świętować dopiero 7. rocznicę ślubu. Media donoszą, że znana dziennikarka wzbraniała się przed trzecim ślubem, jednak u boku swojego wieloletniego partnera odnalazła prawdziwe szczęście. Małżonkowie wciąż wyglądają na bardzo zakochanych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

danuta stenkaDanuta Stenka zmagała się ze straszliwą chorobą. Te objawy spędzały jej sen z powiekCzytaj dalej

Jaworowicz jest prawdziwą damą. W pięknych słowach mówi o swoim mężu

Dziennikarka TVP bardzo rzadko pojawia się publicznie w towarzystwie swojego partnera. Za każdym razem para wzbudza ogromny podziw. Wciąż wyglądają na bardzo zakochanych i idealnie do siebie pasują. Prowadząca "Sprawy dla reportera" za każdym razem zachwyca stylizacją, ale jej obecny mąż również daje się poznać jako mężczyzna z klasą.

Dziennikarka w bardzo ciepłych słowach wyraża się o swoim ukochanym:

- Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny. Mocny i wrażliwy - przyznaje Elżbieta Jaworowicz. Fotoreporterzy z pewnością żałują, że elegancka para tak rzadko pojawia się publicznie na imprezach show-biznesowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

agnieszka kotulankaNajpiękniejsze momenty w życiu Agnieszki Kotulanki. Wzruszające zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News