Mateusz umarł w bloku
wikipedia.org/Artur Andrzej
Sara Osiecka - 12 Kwietnia 2019

Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

Mateusz zmarł okropna śmiercią w swoim bloku. Mężczyzna był lubiany przez sąsiadów, którzy nadal nie mogą się otrząsnąć po okropnym zdarzeniu. Jego szczegóły są przerażające.

Mateusz był młodym, ambitnym mężczyzną. Nikt się nie spodziewał, że życie 20-latka zakończy się tak szybko. Fatalne zdarzenie sprawiło jednak, że zmarł w swoim bloku. Wstrząsnęło ono najbliższymi i sąsiadami chłopaka. Przyczyny tragedii nadal są dla nich niezrozumiałe.

Gwałt na 17-latceNastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółkiCzytaj dalej

Tragedia w jednym z polskich bloków. Mateusz nie żyje

20-letni Mateusz z Gniezna był szefem młodzieżowej partii Roberta Biedronia. Jak wspomina 19-letnia dziewczyna chłopaka, Paulina, polityka była ważną częścią jego życia i chciał jak najbardziej zaangażować się w życie partii. Ponadto mężczyzna był ojcem dójki małych dzieci.

Pewnego dnia postanowił zabrać się za mycie okien w swoim mieszkaniu. Nikt nie wiedział, dlaczego zabrał się za wykonywanie tej czynności. Wcześniej tego nie robił i nie miał doświadczenia w wykonywaniu tej czynności w tak niedogodnych warunkach, mieszkał bowiem na 11. piętrze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

danuta stenkaDanuta Stenka zmagała się ze straszliwą chorobą. Te objawy spędzały jej sen z powiekCzytaj dalej

- Nie wiem, dlaczego się za to zabrał. Nie umiał myć dobrze okien. W kuchni już to zrobił. Nikt go o to nie prosił. Następnego dnia miała przyjść moja mama i się tym zająć… - wspomina partnerka 20-latka.

W pewnej chwili Mateusz musiał się za mocno wychylić i stracił równowagę. Wypadł z okna i nie miał żadnych szans na przeżycie upadku. Tak duża wysokość jest bardzo niebezpieczna, bowiem każda pomyłka może okazać się śmiertelna.

Sąsiedzi są w szoku. Nie spodziewali się, że mężczyzna umrze w taki sposób

Motywacja chłopaka nie pozostawiała żadnych wątpliwości - przy jego ciele znaleziono gumowe rękawice i płyn do mycia okien. Tragedia jest tym bardziej wstrząsająca, bowiem do tego zdarzenia mogło nigdy nie dojść.

Mateusz był bardzo lubiany w okolicy, a wszyscy sąsiedzi są wstrząśnięci ostatnim wydarzeniem

- Rozmawiałam z nim tego samego dnia, kiedy zginął. W życiu bym nie pomyślała, że widzę go po raz ostatni… Prawdziwy dramat, w takich okolicznościach… Rozmawiałam z innymi mieszkańcami, którzy właśnie mówili, że wypadł z okna podczas mycia szyb. Trudno mi to wszystko poukładać sobie w głowie. Bardzo żal mi teraz jego dzieci - powiedziała jedna z mieszkanek bloku.

Także dziewczyna mężczyzny jest w szoku. Nie może zrozumieć, czemu jej partner zabrał się akurat za mycie okien. Bardzo tęskni za swoim ukochanym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

agnieszka kotulankaNajpiękniejsze momenty w życiu Agnieszki Kotulanki. Wzruszające zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News