Najpiękniejsze momenty w życiu Agnieszki Kotulanki. Wzruszające zdjęcia

Autor Michał Kubacki - 11 Kwietnia 2019

Agnieszka Kotulanka przez lata zmagała się z uzależnieniem. Niestety przegrała tę walkę i zmarła w lutym 2018 roku. Przez wiele lat występowała w telewizji i teatrze. Jako Krystyna Lubicz w serialu "Klan", na zawsze zapisała się w pamięci fanów. Wspólnie z Tomaszem Stockingerem stworzyła jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych serialowych par. Prezentujemy najlepsze momenty Agnieszki Kotulanki, które sprawiają, że łzy napływają do oczu.

Agnieszka Kotulanka walczyła z chorobą alkoholową przez prawie 20 lat. W 2013 roku przestała się pojawiać na planie "Klanu" i straciła rolę Krystyny Lubicz. Jej problem powodował konflikty pomiędzy aktorami, a szczególnie między jej bliskim przyjacielem i serialowym mężem, Tomaszem Stockingerem. W końcu scenarzyści uśmiercili postać Krystyny Lubicz i ostatnim odcinkiem z Agnieszką w tej roli był 2472 epizod serialu.

- Nie można było przewidzieć, czy zjawi się na planie i w jakiej będzie formie. Było nam coraz trudniej pracować. Żółte kartki dla Agnieszki nie pomagały, więc dostała czerwoną. Przez prawie rok wierzyliśmy, że wyjdzie z nałogu, ale nie można czekać w nieskończoność - opowiada na łamach magazynu "Show", Tomasz Stockinger.

Przed "Klanem" brała udział w wielu filmach. Wyjechała do Kanady, gdzie występowała dla Polonii. Użyczała głosu jako aktorka dubbingowa. Miała masę planów i ambicji. Dużo czasu spędzała na deskach polskich teatrów. Śpiewała i grała z kabaretami. Praca sprawiała jej radość i nic nie wskazywało na to, że tak okrutna choroba zmieni ją nie do poznania.

Agnieszka Kotulanka przeżywała niezwykle trudne chwile. Przez lata była strasznie samotna. W 1992 roku rozwiodła się z mężem, z którym miała dwójkę dzieci. Nie dawała po sobie poznać, że było jej ciężko, chociaż wielu przyjaciół próbowało jej pomóc. Dla bliskich na zawsze pozostanie radosną osobą. Ci, którzy poznali ją przed chorobą, pamiętają ją jako witalną i pełną wdzięku. Swoim nastawieniem inspirowała innych i pomagała, gdy byli w potrzebie. Dla producentów serialu "Klan", decyzja o zakończeniu współpracy z Kotulanką była jedną z najtrudniejszych. Prezentujemy najpiękniejsze momenty aktorki, która zostanie w sercach fanów na zawsze.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News