Angelina Jolie - tatuaże
wikipedia.org/chris_natt
Adrian Sobolewski - 12 Kwietnia 2019

Jakie znaczenie mają tatuaże Angeliny Jolie? Gwiazda ma ich mnóstwo!

Angelina Jolie - tatuaże są jedną z jej pasji! Aktorka zdecydowanie nie boi się igieł, ponieważ całe ciało ma pokryte w różnych ozdobach. Co kierowało nią przy robieniu swoich tatuaży i czy mają one jakieś specjalne znaczenie?

Angelina Jolie - tatuaże są dla niej ważną częścią życia i sposobem ekspresji. Gwiazda znana jest ze swojego zamiłowania do tego sposobu modyfikacji ciała i może pochwalić się wieloma wzorami na swojej skórze. Na szczęście nie przeszkadzają jej one w pracy aktorskiej, gdyż dzięki magii filmu i odrobinie makijażu potrafią zniknąć z jej ciała na potrzeby roli. Czy jednak jej tatuaże są tylko ozdobą, czy może znaczą coś więcej?

Ile tatuaży ma Angelina Jolie?

Angelina Jolie jest znana ze swojej urody i ogromnego talentu aktorskiego, jak i ze swojej pracy na rzecz organizacji humanitarnych. Aktorka ma też drugą stronę - jest wielką fanką tatuaży, którymi stopniowo pokrywa swoje ciało.

- Według mnie tatuaże są na czasie. Jeden z moich tatuaży zrobiłam w salonie tatuaży w Szkocji, własnoręcznie, w środku nocy - nie żałuję tego. Zawsze będzie on wspomnieniem tamtej chwili - powiedziała w jednym z wywiadów

Prawdę mówiąc, trudno stwierdzić ile dokładnie tatuaży ma aktualnie na swoim ciele aktorka. Jest ona znana z tego, że często dodaje nowe wzory na swoim ciele, jak i z faktu, że nie waha się przed usuwaniem niechcianych już tatuaży. Ponadto kilka z jej tatuaży jest znanych tylko z historii - głównie dlatego, że znajdują się w tzw. okolicach bikini. Jednak większość z nich jest przez gwiazdę często i chętnie pokazywana, dlatego można stwierdzić, że ma ona około 15 tatuaży.

Angelina Jolie - tatuaże i ich znaczenie

Bez wątpienia najbardziej znanym jest tatuaż Angeliny Jolie na plecach, przedstawiający bengalskiego tygrysa. Jednak poza nim ma ona ich jeszcze wiele więcej. Poniżej przedstawiamy te najciekawsze, wraz z ich znaczeniem:

  1. Tatuaż na plecach - tygrys bengalski. Jest to tradycyjny Khmerski tatuaż, który pojawił się na ciele aktorki po uzyskania przez nią obywatelstwa Kambodży. Jest wykonany bardzo trudną i bolesną techniką dotwork przez tradycyjnego khmerskiego tatuatora.
  2. Tradycyjna Khmerska modlitwa na łopatce - kolejny Khmerski tatuaż wykonany przez tego samego tatuatora. Jest to modlitwa, która miała przynieść szczęście i powodzenie adoptowanemu synowi Jolie, Maddoxowi
  3. Współrzędne geograficzne na lewym ramieniu - jest to miejsce, w którym Angelina Jolie wytatuowała sobie miejsca urodzin wszystkich swoich adoptowanych dzieci. Ponadto, siódme koordynaty wskazują na miejsce urodzin jej (byłego już) męża, Brada Pitta
  4. Napis na karku - "Know your rights", czyli znaj swoje prawa. Jolie wytatuowała sobie tę frazę jako symbol swojego zaangażowania w różne akcje humanitarne, podczas których walczy o prawa człowieka na całym świecie.

To tylko niektóre z wielu tatuaży na ciele Angeliny. Czy podobają wam się jej wybory?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej kiczowate tatuaże gwiazd. Gessler, Majdan, Doda i inni, wstyd do kwadratu
  2. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  3. Ile dzieci ma Brad Pitt i Angelina Jolie? Kiedyś byli największą parą w Hollywood
  4. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  5. Co na to Bachleda-Curuś? Ojciec jej syna związał się z Angeliną Jolie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News