Policja
Andrzej Rembowski/ Pixabay
Artur Łokietek - 9 Lutego 2021

Nie żyje 3-miesięczna dziewczynka. Rodzice z zarzutami

W Polkowicach doszło do tragicznego wydarzenia. Nie żyje 3-miesięczne dziecko. Oboje rodziców usłyszało zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci dziewczynki. Z mieszkania można było usłyszeć awantury.

Polkowice to nieduże miasto położone na Dolnym Śląsku. Znajduje się w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim. Mało kto mógłby przypuszczać, że zdarzy się tam tak tragiczna sytuacja.

Jak donosi portal „glogow.naszemiasto.pl”, w mieście z liczbą mieszkańców nie przekraczającą 22,5 tys. doszło do tragicznego wydarzenia. Choć nie znamy jeszcze szczegółów wydarzenia, za śmierć 3-miesięcznego dziecka odpowiadać mają rodzice.

Według informacji przekazanych przez portal, do dramatu doszło w niedzielę 7 lutego 2021 roku. Sytuacja miała miejsce w bloku przy ulicy Skrzetuskiego, położnej w północnej części miasta.

Śmierć poniosło niespełna 3-miesięczna dziewczynka. Do jej śmierci nieumyślnie mogli doprowadzić rodzice, którzy usłyszeli już zarzuty.

Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Adam KopczyńskiPolsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Adam KopczyńskiCzytaj dalej

Śmierć 3-miesięcznej dziewczynki. Winni rodzice?

Tragiczna sytuacja nie została jeszcze skomentowana przez Prokuraturę Rejonową w Lubinie. Nie znamy też szczegółów całego zajścia.

Nie pojawiło się jeszcze dużo informacji w tej sprawie, jednak wiemy, że wezwany do mieszkania lekarz stwierdził zgon niespełna 3-miesięcznej dziewczynki, która mieszkała w domu we swoimi rodzicami.

Policja postanowiła zatrzymać rodziców dziewczynki. Ci wyjaśnili całe zajście, jednak zdecydowano, że muszą oni usłyszeć zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka. Na ten moment postanowiono o dozorze policyjnym dla rodziców.

Nie znamy dokładnego powodu śmierci dziecka. Biegli mają zająć się sprawą. We wtorek, 9 lutego przeprowadzono sekcję zwłok dziewczynki, która ma wyjaśnić przyczyny jej śmierci.

Z informacji podawanych przez media, w mieszkaniu dało się ponoć słyszeć poważne awantury. Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie stało się w czterech ścianach mieszkania w Polkowicach. Sprawą tą zajęli się śledczy, którzy mają wyjaśnić wszelkie okoliczności całego zajścia.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: glogow.naszemiasto.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News