Doda jest na wakacjach
Instagram.com dodaqueen
Monika Majko - 5 Lutego 2021

Doda przeżywa smutne chwile. Jest sama na wakacjach, ma prośbę do fanów

Doda od kilkunastu dni wypoczywa w słonecznym Meksyku. Gwiazda odłożyła na bok aktywność w mediach społecznościowych i w pełni korzystała z lokalnych atrakcji. Niedawno jednak piosenkarka zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc.

Doda ma kłopot, a o pomoc w rozwiązaniu go gwiazda poprosiła swoich fanów. Piosenkarka przyznała, że chwilowo została sama na wakacjach, a bardzo nie lubi odpoczywać w samotności. Wokalistka opublikowała w poruszający apel.

Doda nie może poradzić sobie z samotnością na wakacjach

Piosenkarka wykorzystała przerwę w pracy i uciekła z mroźnej Polski do gorącego i słonecznego Meksyku. Przez ostatnie dni piosenkarka w pełni korzystała z wakacyjnych atrakcji, a w wypoczynku towarzyszyła jej koleżanka. Niestety, obecnie Doda została sama i jak przyznała, kiepsko sobie z tym radzi.

Gwiazda opublikowała w sieci poruszające nagranie. Piosenkarka przyznała, że choć na co dzień ceni sobie chwile sam na sam, to na wakacjach zdecydowanie woli mieć towarzystwo. Na kolejną kompankę przyjdzie jej jednak jeszcze chwilę poczekać.

- Tak wyszło, że teraz kilka dni będę sama. I chciałam się was zapytać - czy wy lubicie najbardziej spędzać wakacje samemu, z przyjaciółmi, z ukochanymi? - zapytała Doda.

6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w Rumunii6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w RumuniiCzytaj dalej

- Bo tak szczerze - jak sobie myślę - to nie lubię być sama. Bez kitu. Tak w kontrze do tego, co dzieje się na co dzień, kiedy lubię być sama, to na wakacjach jest mi strasznie smutno i jak sobie przypominam moje fajne wakacje z mężem, ale też wspaniałe wakacje z przyjaciółmi... - wyznała gwiazda.

Doda poprosiła fanów również o ich sposoby na to, by poradzić sobie z samotnością na wakacjach. Gwiazda jest wyraźnie zmartwiona tym, że nie ma towarzystwa, a humoru nie poprawia jej nawet widok bajecznych plaż.

- Chyba też trzeba umieć wakacjować samemu, tak? Macie pomysł jak to zrobić? Błagam, nie mówcie, żeby czytać książki... - zaapelowała do fanów na Instagramie.

W nagraniu Doda zdradziła również, jak długo ma zamiar zostać w Meksyku. Okazuje się, że wyjazd zaplanowany został w taki sposób, by piosenkarka mogła spędzić swoje urodziny w tym egzotycznym kraju. 15 lutego gwiazda skończy 37 lat.

- Jedna przyjaciółka pojechała, teraz czekam na kolejną. Ale na pewno to będą super urodziny. Teraz chilluje sama - wyznała.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News