disco polo teraz obsługuje
Fot. Pexels.com @Vishnu R Nair (zdjęcie ilustracyjne)
Mateusz Sidorek - 11 Lutego 2021

Gwiazdor disco polo, Piotr Nowak, musiał porzucić karierę. Teraz obsługuje klientów IKEI

Jedna z gwiazd disco polo zmieniła występy estradowe na pracę w sieci IKEA. Piotr Nowak przyznał, że zaczął pracować na warunkach zwykłej umowy podczas pandemii koronawirusa. Muzyk odpowiada za telefoniczny kontakt z klientami. Członek znane zespołu MixDance nie zapowiada jednak zakończenia kariery.

Związany od lat ze środowiskiem disco polo Piotr Nowak na własnej skórze odczuł konsekwencje pandemii koronawirusa. Obostrzenia dotyczące imprez masowych, koncertów oraz funkcjonowania obiektów kulturalnych to duży problem dla wielu artystów. Nieplanowane przymusowe urlopy musieli wziąć piosenkarze, aktorzy, tancerze czy członkowie orkiestry. W trudnej sytuacji znaleźli się też technicy, którzy przygotowują scenę przed występami.

Okazuje się, że należący do słynnego zespołu disco polo MixDance Piotr Nowak musiał na jakiś czas zrezygnować z kariery i się szybko przebranżowić.Występy estradowe piosenkarz zamienił na pracę w IKEI. Wokalista pracuje w szwedzkiej sieci sklepów meblowych w dziale obsługi klienta, rozwiązując problemy konsumentów za pośrednictwem połączenia telefonicznego.

Gwiazdor disco polo od roku pracuje w IKEI

Po tym, jak pandemia koronawirusa dotknęła między innymi branżę disco polo, Piotr Nowak postanowił szybko działać, by nie zostać bez środków do życia. Najtrudniejszy okres przepracował w IKEI. Pracę w sklepie meblowym znalazł już wiele miesięcy temu i choć umowy o pracę nie otrzymał, to cieszy się, że może zarabiać pieniądze.

Od roku obsługuję klientów IKEI na linii telefonicznej. Odpowiadam za zamówienia, dostawy, przyjmuję reklamacje, krótko mówiąc robię prawie wszystko. Pracuję na umowę zlecenie w systemie godzinowym. Cieszę się, że co miesiąc mam stałe pieniądze– mówi Piotr Nowak na łamach „Super Expressu”.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska prowadzili program mimo strajku mediów. Burza w komentarzachTomasz Kammel i Marzena Rogalska prowadzili program mimo strajku mediów. Burza w komentarzachCzytaj dalej

Fanów disco polo mogą jednak pozostać spokojni, ponieważ wokalista MixDance nie zapowiedział trwałego zakończenia kariery muzyka. Piotr Nowak co jakiś czas nadal ma kontakt ze światem artystycznym. W rozmowie z „Super Expressem” przyznał, że bywa nawet na planach filmowych.

Coraz częściej upomina się też o mnie film, więc co jakiś czas pojawiam się także na planach filmowych i serialowych – dodaje Piotr Nowak.

Piosenkarz MixDance nadal myśli o disco polo

By utrzymać kontakt ze środowiskiem disco polo, Piotr Nowak co jakiś czas organizuje koncerty online. Wokalista dba też o swoje media społecznościowe, dlatego jego fani mogą być na bieżąco informowani o dalszych planach wokalisty.

Warto przypomnieć, że Piotr Nowak został liderem zespołu MixDance, który powstał w Łodzi i działa od 2012 roku. Muzyczny kolektyw szybko zdobył dużą popularność, do czego przyczyniły się przede wszystkim takie przeboje jak „Serca dwa”, „Bo to jest lato, „Wyrachowana” czy „Baw się i tańcz”.

Nie wszyscy wiedzą, że Piotr Nowak jest synem legendarnego muzyka Zbigniewa Nowaka, który był członkiem zespołu „Happy End”. Ojciec gwiazdy disco polo przestał koncertować i przeszedł na emeryturę.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tym, czym w przeszłości zajmowała się Monika Jaruzelska, która dzisiaj prowadzi własny kawał na platformie YouTube. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News