Danuta Martyniuk przesadziła
YouTube Pudelek
Irmina Jach - 21 Listopada 2020

Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Danuta Martyniuk w ostatnich miesiącach chętnie udzielała się w krajowych mediach. Żona Zenka Martyniuka robiła wszystko, by jej syn, który był bohaterem wielu skandali, zachował dobre imię. Nie obeszło się bez zgryźliwych komentarzy na temat byłej synowej, która złożyła papiery rozwodowe. Internauci nie kryli zdegustowania publicznym praniem brudów. Entuzjazmu nie wzbudziła także najnowsza kreacja Danuty Martyniuk.

Danuta Martyniuk tym razem zdecydowanie przesadziła. Jej nowy zakup wywołał ogromne wzburzenie. Zdecydowała się na element garderoby, który od dawna uchodzi za niemodny i noszenie go stanowi swoistą demonstrację braku empatii.

Nie żyje wielki Polak, zmarł w nocy. Tragiczna wiadomość nagle obiegła media w całym krajuNie żyje wielki Polak, zmarł w nocy. Tragiczna wiadomość nagle obiegła media w całym krajuCzytaj dalej

Danuta Martyniuk zaprezentowała się w skandalicznej kreacji

Na profilu w mediach społecznościowych jednego z uczestników programu "Królowe życia", który niedawno otworzył pracownię mody, pojawiła się fotografia, na której można zobaczyć najnowszy nabytek żony gwiazdora disco polo. Danuta Martyniuk zdecydowała się na dość specyficzne czarne futro z połyskującymi elementami.

- Dwa tygodnie ciężkiej pracy, starannie wyselekcjonowane lisy, ponad 5 tyś ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijane. Najpiękniejsze podziękowanie za pracę to błysk w oko osoby, której dedykowane jest to dzieło. Danusiu, cieszę się razem Tobą. PS. Spodziewam się burzy - napisał Gabriel Seweryn pod zdjęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Kreacja Danuty Martyniuk nie wzbudziła entuzjazmu. Zgodnie z przewidywaniami jej twórcy w sekcji komentarzy rozpętała się burza. Internauci uważają, że żona muzyka disco polo nie cofnie się przed niczym, żeby zaistnieć w show-biznesie i cieszyć się rozgłosem.

- Macie krew niewinnych zwierząt na rękach - wzburzył się jeden z internautów.

- Można szyć super wzory ze sztucznych futer, a Pani Danusi ładnie się poprzestawiało w główce - dodał kolejny.

- Na rękach piesek, pewnie "ukochany", a obok inne zwierzęta umęczone i zabite, żeby ktoś się w nie ubrał. Strasznie smutne. Jedno zwierzę do przytulania, drugie do torturowania - punktuje komentująca.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
  2. Masz dziecko? Uwaga, podczas ferii będzie obowiązywał pewien zakaz, na rządowej stronie właśnie pojawiła się informacja
  3. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już w weekend. Duże utrudnienia dla milionów Polaków

Nikt nie spodziewał się, że Danuta Martyniuk doskonale zna się z byłymi już "królami życia". Wcześniej w ich salonie pojawił się jej syn, który postawił na czarną kurtkę z kolorowymi elementami nawiązującymi do "reggae". Wygląda na to, że żona Zenka Martyniuka podziela również zainteresowania samej Dagmary Kaźmierskiej.

- Całe życie zap****alala, folie nie folie dziwne historyjki, nagle ona wielka eko się zrobiła. Jak jesteś taka, jesteś taka. Ja całe życie lisy, trudno, wiem, że to źle, wiem, że ludzie pomstują, ja nie zmieniam swoich przekonań - mówiła kiedyś Dagmara.

Trudno się dziwić, że kreacja Danuty Martyniuk wzbudziła tak negatywne emocje. Futra, których produkcja naznaczona jest ogromnym cierpieniem zwierząt, nie należą do eleganckich. Wszystko wygląda jednak na to, że na żonie Zenka Martyniuka krzywda lisów nie robi żadnego wrażenia. Co myślicie o tej sytuacji?

Danuta Martyniuk w futrze

Źródło zdjęcia: Instagram/gabriel_seweryn

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. "Nie spodziewałem się, że to się stanie tak szybko". Minister Zdrowia mówi o sytuacji w Polsce
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  4. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  5. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  6. 1 trick sprawi, ze sałatka jarzynowa zachwyci smakiem. Korzysta z niego sama Gessler
  7. Kurniki w piekielnym ogniu: żywioł szalał bez litości, gigantyczne straty
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News