Zenek Martyniuk smutne fakty
Fot. East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 2 Lutego 2021

Trudna sytuacja Zenka Martyniuka. Razem z żoną nie zobaczą wnuczki w urodziny

Zenek Martyniuk i jego żona ponownie przeżywają trudne chwile w rodzinie. Tym razem chodzi o wnuczkę jednej z największych gwiazd disco polo. Liderowi zespołu Akcent bardzo zależy na utrzymaniu regularnego kontaktu z małą Laurą. Niestety okazuje się, że piosenkarz nie będzie mógł jej zorganizować przyjęcia urodzinowego.

Chociaż Zenek Martyniuk musiał pogodzić się z tym, że małżeństwo jego syna Daniela okazało się całkowitą porażką, to gwiazda disco polo nie zamierza rezygnować z kontaktu ze swoją wnuczką Laurą. Wraz z żoną Danutą chcieliby regularnie spotykać się z dziewczynką. W związku ze zbliżającymi się jej urodzinami, planował też zorganizowanie przyjęcia.

Po rozwodzie Daniela i Eweliny, Zenek Martyniuk wraz z Danutą robią wszystko, by utrzymać kontakt z byłą żoną swojego syna i jego córką. Niestety – jak donosi „Radio ZET” – lider zespołu Akcent najprawdopodobniej nie będzie mógł zorganizować Laurze przyjęcia urodzinowego. Powodem nie tylko koronawirus, ale kolejne napięcia między Eweliną i Danielem.

Laura i Zenek Martyniuk uwielbiają rozmawiać przez telefon

Zgodnie z informacjami, które przekazał Zenek Martyniuk na łamach portalu „Super Express”, szczęśliwy dziadek często dzwoni do swojej wnuczki i jej mamy, by upewnić się, że niczego im nie brakuje. Zdarza się, że piosenkarz i Laura śpiewają podczas połączeń.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Eweliną i Laurą. Często do siebie dzwonimy i widzimy na facetime. Laura bardzo się cieszy na te spotkania, śpiewa i chętnie z nami rozmawia – słowa Zenka Martyniuka cytuje „Super Express”.

Właśnie potwierdzono najgorsze wiadomości. Nie żyje Jerzy GąssowskiWłaśnie potwierdzono najgorsze wiadomości. Nie żyje Jerzy GąssowskiCzytaj dalej

Rozmowy telefoniczne zastąpiły częste wizyty. Z powodu pandemii koronawirusa kontakt bezpośredni między Martyniukami, a wnuczką stał się utrudniony. Choć liderowi zespołu Akcent bardzo zależało, aby Ewelina i Laura odwiedziły go podczas Bożego Narodzenia, okazało się to niemożliwe.

Zenek Martyniuk nie może zorganizować przyjęcia wnuczce. Sytuacja między Danielem i Eweliną znów jest napięta

W czasie pandemii koronawirusa rodzina Eweliny chce zachować wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa, przez co Zenek Martyniuk widuje swoją wnuczkę naprawdę rzadko. Piosenkarz nie daje dużych koncertów z udziałem publiczności, jednak czasem musi spotkać się z współpracownikami.

Ze źródeł „Super Expressu” wynika, że Ewelina nie chce ryzykować przeniesieniem wirusa dziecku i swoim rodzicom. To w pełni zrozumiała motywacja, ale – jak wskazują media – nie jest to jedyny powód. Między Danielem i jego byłą żoną znów mają panować napięte stosunki.

Wszystko przez nową kobietę, z którą Daniel coraz częściej pokazuje się podczas spacerów. Jak się okazuje, jest nią dawna miłość syna gwiazdy disco polo – Faustyna. Jak donosi „Super Express”, Ewelina nie chce spotkać ani byłego męża, ani jego eks – być może też przyszłej – partnerki.

Zenek i Danusia chcieliby jeździć do Laury jak najczęściej, ale rodzice Eweliny boją się wizyt gości w czasie pandemii. Doskonale wiedzą, że Zenek spotyka się z ludźmi, grywa koncerty dla telewizji, więc naraża na zakażenie koronawirusem nie tylko siebie, ale i rodzinę […]. Może i by Ewelina przyjechała z Laurą na trochę do Zenka i Danki, ale nie chce konfrontacji z Faustyną. Daniel coraz częściej widywany jest na mieście ze swoją dawną miłością. Niedawno Faustyna była w Białowieży, gdzie Martyniukowie mają drugą posiadłość – słowa osoby z otoczenia Martyniuków cytuje „Super Express”.

Warto przypomnieć, że Laura niedługo skończy dwa latka i jej dziadkowi bardzo zależało na zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego wnuczce. Niestety wiele wskazuje na to, że Zenek Martyniuk nie będzie mógł spotkać się z Laurą.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wyznaniu Alicji Majewskiej. Piosenkarką opowiedziała o swoich obawach dotyczących jej przyszłości. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News