Córka Pablo Escobara - Manuela
wikimedia.org/Juan Pablo Escobar
Wiadomości Pikio - 26 Marca 2019

Kim jest córka Pablo Escobara? Nigdzie nie ma o niej nawet wzmianki

Córka Pablo Escobara - kim jest i co robi? Czy przejęła interesy po ojcu i zajęła jego kokainowe imperium? A może ukrywa się przed światem, ponieważ boi się zemsty innych karteli narkotykowych, które pragną zemsty? Historię życia Pablo Escobara możemy obejrzeć w serialu Narcos.

Córka Pablo Escobara

Córka Pablo Escobara to Manuela Escobar i w zasadzie tylko tyle o niej wiadomo. Nie jest znana ani jej data urodzenia, ani informacje na temat jej obecnego miejsca pobytu czy zawodu. Czyżby córka Escobara bała się ujawniać na wzgląd tragicznej śmierci ojca? Być może ukrywa się przed panującymi kartelami narkotykowymi?

Po dogłębnych poszukiwaniach możemy dokopać się do informacji, z których wynika, że podobno urodziła się 25 maja 1984 roku. Jednak wciąż nie jest to informacja podana oficjalnie. Jest córką Pablo Escobara i Marii Victorii Henaoas. W czasie jej dzieciństwa, Pablo był idealnym mężem i kochającym tatą. Narkotykowy baron zginął, kiedy kobieta miała zaledwie dziewięć lat.

Pablo Escobar był słynnym szefem kolumbijskiego kartelu narkotykowego, a na podstawie jego historii powstał głośny serial Netflixa Narcos. Życie Escobara było bardzo fascynujące. Do dziś wielu Kolumbijczyków z dzielnicy miasta Medellin wiesza jego portrety obok świętych obrazków. Choć od jego śmierci minęło prawie trzydzieści lat, oni dalej traktują go jak zbawcę. W ich oczach był kolumbijskim Robin Hoodem, który rozdawał pieniądze biednym.

W latach 80. był jednym z najbogatszych ludzi na świecie, jego majątek szacuje się na 30 miliardów dolarów, jednak nikt nie wie naprawdę jakiego rzędu mogły być to kwoty. W 1989 roku znalazł się na 7. miejscu słynnej listy najbogatszych ludzi na świecie według Forbesa. Kiedy Escobar ukrywał się w górach wraz z całą rodziną, z zimna jego córka dostała hipotermii. By ją ogrzać, Pablo rozpalił ognisko z banknotów o wartości 2 milionów dolarów.

Stał na czele kartelu, który dziennie przemycał do Stanów Zjednoczonych 15 ton kokainy, co dawało 80% całego przemytu. Na podstawie jego barwnego życia powstał głośny serial Netfliksa Narcos, jednak warto wspomnieć, że jest on jedynie inspirowany jego biografią. Książkę o kartelu z Medellin napisał brat Pabla, Robert Escobar. Książka nosi tytuł "Księgowy Mafii", jego angielska wersja to „The Accountant's Story: Inside the Violent World of the Medellín Cartel”. Jego syn również podzielił się swoją historią, jednak z zupełnie innej perspektywy, jego książka nosi tytuł "Pablo Escobar: Mi Padre".

Dzieci Pablo Escobara

Pablo Escobar miał dwoje dzieci - córkę Manuelę i syna Juana Pablo, który dla bezpieczeństwa posługiwał się innym nazwiskiem i żył jako Sebastian Marroquín. Choć córka żyje gdzieś na uboczu i nie chce się ujawniać, syn wręcz odwrotnie chętnie udziela wywiadów i pokazuje się w telewizji.

- Mój ojciec dbał, by jego dzieci były szczęśliwe. Nie tylko dzięki wspaniałym prezentom, ale też za sprawą miłości i czułości, jakich zaznawaliśmy od niego przez całe życie - mówił w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile lat ma syn Justyny Steczkowskiej? Czy gwiazda ma więcej dzieci?
  2. Michał Wiśniewski: rozwód po raz czwarty. Rozpadło się kolejne małżeństwo artysty
  3. Co to znaczy xD? Popularny wśród internautów symbol przyprawia o ból głowy
  4. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  5. Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News