Michał Wiśniewski rozwód muzyka
instagram.com/m_wisniewski1972
Wiadomości Pikio - 12 Marca 2019

Michał Wiśniewski: rozwód po raz czwarty. Rozpadło się kolejne małżeństwo artysty

Michał Wiśniewski - rozwód. W tym wydarzeniu dosłownie przed kilkoma godzinami poinformowała jego żona Dominika Tajner-Wiśniewska. Dlaczego kolejne małżeństwo wokalisty stoi na skraju rozpadu? Co skłoniło go do tak drastycznego kroku?

Michał Wiśniewski - rozwód. Ten właśnie ogłosiła na Facebooku jego żona, co było zaskoczeniem zarówno dla jego, jak i jej fanów. Czy wokalista zespołu Ich Troje i Dominika Tajner-Wiśniewska naprawdę się rozstają? Są małżeństwem od siedmiu lat i nic nie wskazywało na to, że w ich związku nie dzieje się najlepiej.

Michał Wiśniewski: wiek i kariera

Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. Jest polskim wokalistą, autorem tekstów, prawdziwą osobowością medialną. Piosenkarz występował w roli lidera grup Ich Troje, Troje oraz Red Head. Grupa Ich Troje odnosiła swego czasu ogromne sukcesy, a ich płyty rozchodziły się w setkach tysięcy egzemplarzy. Jego cechami charakterystycznymi od zawsze były kolorowe włosy, przez większość czasu czerwone, ale też pomarańczowe, a nawet zielone.

Wokalista od zawsze słynął z zamiłowania do dzielenia się z mediami szczegółami swojego życia intymnego, między innymi w reality-show Jestem jaki jestem, gdzie było pokazane całe życie jego i jego ówczesnej partnerki Mandaryny.

Wiśniewski wielokrotnie wzbudzał kontrowersje nie tylko swoim kolorowym wizerunkiem, ale też wypowiedziami, które niekiedy budziły sprzeciw jego fanów.

Michał Wiśniewski: żony

Michał Wiśniewski w ciągu swojego życia czterokrotnie żonaty i czterokrotnie zdecydował się na rozwód. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, pierwsza wokalistka Ich Troje, którą poślubił w 1996 roku. Ich związek nie był szczególnie burzliwy, para nie miała też dzieci. Rozwiedli się w 2001 roku. Wówczas Wiśniewski narobił sporo negatywnego szumu wokół byłej żony i każdemu brukowcowi chętnie opowiadał o tym, jak to wokalistka go okłamała, i że to ona odeszła, a rozwód był jej decyzją. Po odejściu z Ich Troje i rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Magda Femme postawiła na karierę solową.

W 2002 roku Michał Wiśniewski poślubił swoją drugą żonę, jego wybranką była Marta Mandaryna Mandrykiewicz - tancerka i choreografka zespołu. Para na początku wzięła ślub cywilny i w tym samym roku urodziło się ich pierwsze dziecko, syn Xavier. W 2003 roku wzięli udział w programie Jestem jaki jestem. Produkcja była emitowana na antenie stacji TVN i pokazywała intymne szczegóły z życia gwiazdora i jego partnerki. Prowokacyjne zachowanie Wiśniewskiego i jego niewyparzony język wzbudziły wiele kontrowersji. W trakcie trwania programu Mandaryna urodziła drugie dziecko, córkę Fabienne. Kulminacją programu był ślub kościelny pary, który odbył się w igloo. Medialny związek zakończył się głośnym rozwodem w 2006 roku.

Dłużej przetrwało jego małżeństwo z Anną Świątczak. Ich ślub odbył się zaledwie kilka miesięcy po rozwodzie z Mandaryną. Uroczystość miała miejsce w Las Vegas, związek zakończył się kolejnym rozwodem w 2011 roku. Para była razem przez pięć lat i doczekali się dwóch córek - Etiennette Anny i Vivienne Vienny.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Po raz czwarty Michał Wiśniewski związał się z Dominiką Tajner, córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza. Para wzięła ślub 30 czerwca 2012 roku. Wspólnie wychowują syna Maksymiliana, który jest dzieckiem Dominiki z pierwszego małżeństwa. Kobieta zmieniła nawet wizerunek dla ukochanego. Schudła i przefarbowała włosy na blond, a nawet zdecydowała się na tatuaż na prawej ręce, który przedstawia wielkie imię partnera. Takie trwałe wyznania uczuć z jej strony oznaczały, że Dominika była całkowicie pewna trwałości związku z piosenkarzem. Czy aby na pewno?

W nocy Dominika Tajner-Wiśniewska zamieściła na swoim Facebooku wpis wieszczący okropne informacje.

- Kochani, mój mąż złożył pozew o rozwód - napisała.

Pod wpisem od razu pojawiły się komentarze zdezorientowanych internautów, którzy nie byli pewni czy to żart, czy prawda. Pojawiło się też kilka głosów, które mówiły, że w małżeństwie Tajner i wokalisty od dawna nie działo się najlepiej.

- Przepraszam, że to napiszę, ale z tego, co wiem, ty już dawno powinnaś to zrobić. Nie będę wdawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - pisał znajomy Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

Post po kilku godzinach zniknął z Facebooka, jednak w sieci nic nie ginie, a wiadomość szybko się rozeszła. Wiśniewski nadal nie skomentował całej sytuacji.

- Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce... - tak skomentowała w jednym z tygodników.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  2. Kim jest Paweł z Warsaw Shore? Jak ma na nazwisko on i Ewelina?
  3. Gdzie mieszka Robert Lewandowski? Najlepszy polski piłkarz dzieli życie między Polskę a Niemcy
  4. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  5. Ile lat ma Natalia Jakuła? Aż trudno w to uwierzyć

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News