Córka Adama Małysza
Instagram.com karolina_malysz
Bartłomiej Cieślak - 28 Marca 2021

Córka Adama Małysza potwierdziła ile ma wzrostu

Córka Adama Małysza, Karolina, od lat jest w centrum zainteresowania fanów skoczka i mediów w Polsce. Na swoim InstaStories wyjawiła długo skrywaną tajemnicę, która zaprzątała głowy wielu. Teraz wszystko się wydało i w końcu wiemy, jakiego wzrostu jest dziewczyna.

Córka Adama Małysza była jeszcze malutką dziewczynką, gdy skoczek z Wisły odnosił ogromne sukcesy. Oczy całej Polski przez lata spoczywały na Adamie i jego rodzinie i nawet po zakończeniu jego wspaniałej kariery fani wciąż chętnie chłoną wszystkie informacje, jakie dobiegają ze strony klanu Małyszów.

Karolina Małysz ujawniła swój sekret

Długi czas Karolina Małysz pozostawała nieco w cieniu swoich rodziców, ale ostatnimi laty Polacy interesują się jej życiem równie mocno. Nic dziwnego, dziewczyna wyrosła na piękną kobietę, ma ciekawe zainteresowania, a niedawno również zaręczyła się ze swoim chłopakiem, więc już wkrótce możemy być również świadkami ich ślubu.

Swoim życiem prywatnym córka Małysza chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Jest ich tam ponad 20 tysięcy. Byłoby ich zapewne wiele więcej, gdyby tylko Karolina była tam bardziej aktywna. Niestety, ostatni post pojawił się ponad 3 tygodnie temu. Na szczęście pozostają jeszcze InstaStories, a w jednym z ostatnich ujawniła swój długo skrywany sekret.

Wielu fanów zastanawiało się jakiego wzrostu jest Karolina Małysz. Nie od dziś wiadomo, że jej tata do wysokich nie należy: Adam Małysz ma 170 cm wzrostu. Ciężko było jednak ocenić jak bardzo wyrosła jego córka, tym bardziej, że na większości zdjęć pojawia się sama lub w taki sposób, by ciężko było w jakikolwiek sposób jej wzrost wydedukować.

Pacjentka szpitala tymczasowego zdradziła, co wyrabia się w placówcePacjentka szpitala tymczasowego zdradziła, co wyrabia się w placówceCzytaj dalej

Podczas sesji na InstaStories Karolina Małysz odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich zapytał, czy to prawda, że jest niska. Córka Adama Małysza odpowiedziała, że ma 160 cm, ale lubi swój wzrost.

Wielu fanów może odetchnąć z ulgą, że w końcu dowiedzieli się czegoś nowego o swojej ulubienicy. Niektórzy podkreślają też, że to miłe, że stosunkowo niski wzrost łączy ją z ojcem. Miejmy nadzieję, że wkrótce Karolina ujawni kolejne ciekawe rzeczy na swój temat.

Najgorętszymi jednak newsami na pewno będą te dotyczące jej ślubu. Kamil Czyż oświadczył jej się w Barcelonie. W obecnej sytuacji w Polsce ciężko jednak na razie planować wesele, dlatego zapewne trzeba będzie poczekać, aż pandemia koronawirusa w końcu odpuści.

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona - mówił szczęśliwy Adam Małysz w jednym z wywiadów.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News