Córka Adama Małysza
karolina_malysz/ Instagram
Artur Łokietek - 16 Marca 2021

Córka Adama Małysza została spytana o ciążę. Nie kryła się z odpowiedzią

Karolina Małysz wzięła udział w sesji pytań i odpowiedzi w mediach społecznościowych. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy – padły pytania odnośnie ciąży i przyszłości związanej ze skokami narciarskimi.

Karolina Małysz, córka jednego z najpopularniejszych i najważniejszych skoczków w historii naszego kraju, regularnie daje o sobie znać za pomocą mediów społecznościowych. Co chwilę pokazuje sposób na spędzanie wolnego dnia i odkrywane przez siebie nowe miejsca.

Małysz nie jest jednak aż tak medialną osobą, jak można byłoby pomyśleć. Córka legendarnego sportowca nie pojawia się aż tak często w mediach, rzadko kiedy bierze udział w wywiadach.

Dlatego zawsze dobrą okazją, aby nieco ją poznać, jest zapoznanie się z sesją pytań i odpowiedzi na Instagramie. Fani zadawali Karolinie różne, często bardzo prywatne pytania, a ona przedstawiała im swoje odpowiedzi na nie.

Wiele pytań dotyczyło jej planów na przyszłość. Wśród nich obowiązkowe – to dotyczące zamiaru i chęci zajścia w ciążę. Nie da się ukryć, że dziewczyna jest młoda i nie musi jeszcze przejmować się takimi sprawami. Karolina Małysz wyjaśniła jednak, że na ten moment nie jest to dla niej nagląca sprawa.

Minister zdrowia zabrał głos ws. zamknięcia kościołów w WielkanocMinister zdrowia zabrał głos ws. zamknięcia kościołów w WielkanocCzytaj dalej

Karolina Małysz odpowiedziała na pytania internautów

Bardzo lubię dzieci! Ale sama nie czuję się jeszcze gotowa, by mieć swoje” – odpowiedziała na pytanie internauty. Fani zastanawiali się także na temat związku z Kamilem Czyżem, z którym jest już siedem lat, a od pewnego czasu są zaręczeni.

Karolina Małysz wyjaśniła, że planowany ślub powinien odbyć się w stylu przede wszystkim glamour, ale z regionalnymi akcentami górskimi. Następne pytania, które zostały zadane, dotyczyły m.in. jej planów na przyszłość.

Córka Adama Małysza nie zadeklarowała jeszcze definitywnie, w jakim kierunku chce podążać. Nie wybrała jednej, konkretnej, ścieżki kariery, ale wiele osób zastanawiało się, czy nie zamierza poświęcić się skokom narciarskim, czym poszłaby w ślady ojca. Jak się okazuje – nie, ale gdy widzi, w jakim kierunku rozwija się ta dyscyplina jeżeli chodzi o kobiety, nawet nieco żałuje swojej decyzji.

Ostatnio media donosiły o imprezie, w której uczestniczyła Małysz. Na przedstawionym przez nią zdjęciu dało się zauważyć siedzących w restauracji czy pubie przyjaciół oraz sporo alkoholu na stole. Teraz skorzystała z okazji, aby odnieść się do tamtej sytuacji.

Nie wiem, czy po jednym drinku nie powinnam iść na odwyk. Wypiłam jednego drinka, a zresztą, chyba mam prawo? Było to na spotkaniu z najbliższymi przyjaciółmi. Z zachowaniem reżimu sanitarnego” – odpowiedziała.

Q&A Karolina Małysz

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News