Jarek Mergner
jarek Mergner chłopaki do wziecia/ kadr z wideo/ https://youtu.be/TBpVvZibKpw
Artur Łokietek - 21 Marca 2021

Zbiórka dla Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” zakończyła się kompletną klapą

Fani Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” postanowili pomóc mu finansowo. Wystartowała zbiórka mająca pomóc mu zrealizować marzenia i poprawić sytuację mieszkaniową. Niestety, mało kto zdecydował się przelać pieniądze.

Jarek Mergner z pewnością zostanie zapamiętany jako jedna z najbarwniejszych i najpopularniejszych postaci z hitowego show „Chłopaki do wzięcia”. Powszechnie większość fanów kojarzy go jako „Jarusia”.

Nie od dziś wiadomo, że wielu uczestników programu nie może za bardzo poszczycić się wielkimi pieniędzmi czy świetnymi warunkami do życia. Fani postanowili pomóc swojemu ulubieńcowi, więc rozpoczęli dla niego internetową zbiórkę.

W serwisie Zrzutka.pl pojawiła się zbiórka zatytułowana „Jaruś Mergner – pomóżmy spełnić marzenia”. Główny cel? Pomoc Jarusowi w jego sytuacji materialnej, dzięki czemu będzie mógł próbować realizować to, o czym zawsze marzył.

- Całkiem niedawno opowiadał, że jego marzeniem jest zostać Dj-em i bawić ludzi swoją własną muzyką. Pomóżmy Jarkowi spełnić marzenie, poprawić warunki mieszkaniowe i ogólny komfort życia, aby z szerokim uśmiechem i poczuciem szczęścia zza konsoli dj-a mógł pozdrowić wszystkich swoich fanów i swoich hejterów – czytamy w opisie.

Mateusz Morawiecki przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Teresa MajchrzakMateusz Morawiecki przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Teresa MajchrzakCzytaj dalej

Kolejna zbiórka uczestnika „Chłopaków do wzięcia” wielkim fiaskiem

Co ciekawe, wyjaśniono także często niezrozumiały sposób wyrażania się uczestnika popularnego programu. Widzowie wiedzą, że Jaruś od zawsze miał problemy z wymową. Okazuje się, że jest to wina poważnej choroby.

- Przez wiele osób wyśmiewany z powodu swojej specyficznej wymowy, niewielu z nas jednak wie, że to rezultat poważnej choroby. Jarek urodził się z FAS, czyli Alkoholowym Zespołem Płodowym. To nieuleczalna choroba występująca u dzieci, których matki piły w ciąży alkohol, szczególnie w pierwszych jej miesiącach – napisano.

Niestety, mimo że kwota potrzebna do osiągnięcia celu to niezbyt wygórowane 10 tys. zł, szybko okazało się, że niewiele osób jest chętnych na przelanie jakichkolwiek pieniędzy. Zbiórka się nie powiodła, gdyż zebrano jedynie 450 zł. CO ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy fiaskiem kończy się wspieranie pieniężne uczestnika programu „Chłopaki do wzięcia”.

„Szczena” po wyjściu z więzienia również chciał pomóc – tym razem swojej mamie. W internecie wystartował ze zbiórką pieniędzy, które miały zostać przeznaczone na remont znajdującego się w tragicznym stanie domu. Prosił o łączną kwotę 20 tys. zł.

W jego przypadku fani również zawiedli. Uzbierano wyłącznie 153 złote i to tylko dzięki 18 osobom.A może do pracy warto iść i jakieś pieniądze odłożyć?” – grzmieli internauci w komentarzach.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: buzzgorilla.pl, teleshow.wp.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News