norbi
Fot. YouTube/i-TVM Grudziądz
Mikołaj Pilecki - 27 Listopada 2018

Kto jest ojcem Norbiego? Niesamowita plotka rozsadziła media

Kto jest ojcem Norbiego, popularnego wokalisty i prowadzącego hitowych teleturniejów? To pytanie pojawia się w mediach regularnie, także z powodu głośnej plotki, która kilka lat temu mocno zamieszała polską sztuką wokalną. Skąd i od kogo pochodzi więc gwiazdor TVP Norbert Dudziuk?

Kto jest ojcem Norbiego? Na to pytanie jeszcze niedawno powszechnie nie znano odpowiedzi. Media rozgłaszały różne plotki, z których najpopularniejsza głosiła jego pokrewieństwo z Krzysztofem Krawczykiem!

Krzysztof Krawczyk ojcem Norbiego?

Około dziesięciu lat temu show-biznesem zawładnęła plotka, jakoby był nieślubnym dzieckiem jednego z największych wokalistów w historii Polski. Wiadomość wstrząsnęła nie tylko fanami, ale i samym śpiewakiem. Doniesienia pojawił się niedługo po wiadomości insynuującej, że Krawczyk posiada dzieci z "nieprawego łoża", o których nigdy publicznie nie mówił. Do tego doszedł fakt, że sam Norbi podczas jednego ze wspólnych występów nazwał Krawczyka "tatą". [td_block_13 limit="1" post_ids="309896" To wystarczyło, by wiele osób uznało plotkę za prawdziwą. Krzysztof Krawczyk odniósł się do sprawy osobiście i wszystko zdementował. Dziś już nikt nie wierzy w teorię o więzach krwi między artystami. - Ja już wiele na swój temat słyszałem. Że jestem umierający. Że pogrążyłem się w rozpaczy po stracie przyjaciela. Że leczę się z depresji, bo moja przybrana córka wdała się w romans z kierowcą i spodziewa się dziecka. Albo że śpiewam wyłącznie z playbacku, bo inaczej już nie daję rady. Ale muszę przyznać, że wiadomość o nieślubnym synu Norbim ścięła z nóg mnie i całą moją rodzinę. Z pełną powagą oświadczam więc, że mam tylko jednego syna, Krzysztofa juniora - wyjaśnił wówczas mediom.

"Świat według Kiepskich"Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenieCzytaj dalej

Jak się nazywa ojciec Norbiego

Na to pytanie internet niestety nie daje odpowiedzi. Wiadomo jedynie tyle, że ojciec muzyka (którym nie jest Krzysztof Krawczyk) pochodzi z Olsztyna oraz to, czym się w przeszłości zajmował.

Kto jest ojcem Norbiego

Tatą popularnego wokalisty i prowadzącego telewizyjnych show, gdy ten dorastał, zajmował się pracą w Olsztyńskich Zakładach Graficznych. Sprawował tam funkcję kierownika administracyjnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Anna PrzybylskaAnna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemniceCzytaj dalej

Matka Norbiego

To właśnie mama skierowała Norbiego na muzyczną drogę. Wysłała go do szkoły muzycznej i wraz z mężem zmuszała do nauki gry na skrzypcach, co piosenkarz wspomina z mieszanymi uczuciami. - Starzy mnie do tego zmuszali. Koledzy grali w piłkę, jeździli na rowerach, siedzieli na ławce, a ja musiałem męczyć sąsiadów, grając na tych skrzypcach. Kumple wołali na mnie Janko Muzykant, to było żenujące. A same skrzypce to kierat. […] Ciężki kawałek chleba, ale potem w przyszłości coś mi to jednak dało - wyjawił w rozmowie z "Weszło". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićKinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićCzytaj dalej

Norbi dzieci

Norbi wszedł w życiu w trzy związki małżeńskie. Ich owocem jest tylko jedno dziecko, dziś 18-letnia córka. W niedanych wywiadach przyznał jednak, że liczy na to, iż przynajmniej jeszcze raz zostanie ojcem.

Norbi rodzina

Wokalista od 2016 roku żyje w trzecim małżeństwie, które ma być bardzo zgodne i szczęśliwe. Jego obecną partnerką życiową jest Marzena Chełmińska. Matką jego córki Igi jest natomiast jego pierwsza żona.

Norbi siostra

Siostrą Norbiego jest pracująca od lat przy "Jaka to melodia" Lena Zuchniak, wokalistka i saksofonistka. Niestety nowy format prowadzonego od niedawna przez Norbiego programu nie przypadł fanom do gustu. - Obejrzałam z ciekawości pierwsze odcinki nowej wersji JTM i moje rozczarowanie sięgnęło zenitu! Hałas, chaos, niewyraźna wymowa prowadzącego, umizgi niemal ocierające się o niesmak i te pseudohumorystycze zapowiedzi co 5 minut niejakiej siostry Lenki. Nie mam nic do Pana Norbiego i jego rodziny, ale nie wypuszcza się z rąk telewizyjnych prowadzącego, którego kocha pół kraju! - pisał jeden z rozżalonych internautów. ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP ogłosiło pierwszą gwiazdę Sylwestra. Spodziewaliśmy się Zenka albo Sławomira
  2. Widzowie TVN będą w szoku! Dzisiaj po 23.00 gwiazda ogłosi coś niesamowitego
  3. Rydzykowi się powodzi! Trzymajcie się krzeseł, wiemy ile zarobiła Telewizja Trwam
  4. Znaki zodiaku, które są rozchwytywane przez pracodawców. Z nimi warto robić interesy!
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?

ZAMIANA

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi. Wstrząsające słowa poruszyły wszystkichCzytaj dalej
źródło: viva.pl/wp.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News