Kinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówić

Autor Andżelika Wróblewska - 27 Listopada 2018

Kinga Rusin to niewątpliwie jedna z największych gwiazd telewizji TVN. 47-letnia prezenterka nadal prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Po rozwodzie z pierwszym mężem, Tomaszem Lisem, dziennikarka często pojawiała się w centrum uwagi mediów. Jej rodzina również stała się obiektem zainteresowania. Przedstawiamy fakty z życia rodzinnego dziennikarki, o których mogliście wcześniej nie słyszeć.

Kinga Rusin zaczęła pracować dla Telewizji Polskiej na początku lat 90. Dziennikarka zajmowała się między innymi pisaniem reportaży oraz przygotowywaniem newsów dla programu informacyjnego "Teleexpress". Przeprowadzała również liczne wywiady. W 1994 roku poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa, z którym wyjechała na cztery lata do Stanów Zjednoczonych.

Do Polski wróciła pod koniec 1997 roku, niedługo potem miała przerwę, podczas której zajmowała się swoimi córkami. Osiem lat po powrocie dostała pracę jako prezenterka porannego wydania programu "Dzień Dobry TVN". Znowu mogła rozwijać się w swoim zawodzie.

Mimo wszystko, w rodzinie Kingi nie zawsze dobrze się układało. Dziennikarka rozstała się z mężem dziesięć lat później, w 2006 roku. Powodem zakończenia związku była niewierność męża, który zaczął spotykać się ze świadkową na ich własnym ślubie, Hanną Smoktunowicz.

Kinga Rusin znalazła wsparcie nie tylko w swoim nowym partnerze, ale również w kolegach z pracy. Prezenterka prowadzi aktualnie program "Dzień Dobry TVN" wraz z Piotrem Kraśko, z którym chodzi na podwójne randki.

Gwiazdy często próbują ukrywać tożsamość swoich najbliższych, chcą zatrzymać pewne informacje w tajemnicy. Nie zawsze się to jednak udaje. Przedstawiamy mało znane fakty z życia rodzinnego popularnej prezenterki.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News