Anna Mucha
taannamucha/ Instagram
Artur Łokietek - 14 Marca 2021

Anna Mucha pokazała zdjęcie sprzed lat. Bardzo się zmieniła

Anna Mucha jest obecnie jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek telewizyjnych. Gwiazda „M jak Miłość” postanowiła wrócić nieco do przeszłości i wstawiła na Instagrama swoje zdjęcie, gdy miała zaledwie 18 lat. Dodała do niego niezwykle wymowny komentarz.

Anna Mucha nie słynie z tego, że regularnie dzieli się swoimi zdjęciami z przeszłości, jednak, jak praktycznie każdy celebryta, czasami lubi spojrzeć wstecz. Trudno się dziwić – gdy miała 18 lat wyglądała co prawda zupełnie inaczej niż dzisiaj, ale nie sposób odmówić jej i wtedy pięknego wyglądu.

Mucha urodziła się w kwietniu 1980 roku w Warszawie i już niedługo później zaczęła występować. Zadebiutowała w wieku zaledwie 10 lat w filmie „Korczak” Andrzeja Wajdy. Dość powiedzieć, że gdy była młoda, wystąpiła nawet w filmie Stevena Spielberga, „Lista Schindlera”.

W latach 90. nie miała praktycznie wytchnienia – wraz z dojrzewaniem, szkołą i innymi obowiązkami dorastających młodych kobiet, ciągle występowała w filmach. Tak naprawdę jej kariera na poważnie rozkręciła się nieco później.

Anna Mucha dzisiaj jest nie tylko jedną z najbardziej docenionych polskich aktorek telewizyjnych czy kinowych, gdyż grywa również w teatrze. Jakby tego było mało, celebrytka rozwijała się również jako dziennikarka.

Dolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieDolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieCzytaj dalej

Anna Mucha wstawiła na Instagrama zdjęcie z wymownym komentarzem

W swoim życiu prowadziła m.in. 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, jednak została odsunięta od tej roli. Niektóre jej wypowiedzi zostały odebrane niezwykle kontrowersyjnie. Pracowała również jako spikerka w radiu, miała swój moment na antenie TVN w programie „Dzień Dobry TVN”.

Aktorka nieczęsto wraca do przeszłości, jednak kiedyś musi nastąpić ten dzień, gdy odświeży swoim fanom wizerunek siebie. Tym razem padło na zdjęcie sprzed 22 lat. Nie da się ukryć, że w wieku 18 lat wyglądała pięknie, chociaż zupełnie inaczej niż obecnie.

Młodsza Mucha może zaskakiwać niektórych swoją fryzurą – włosy miała znacznie krótsze, niż do tego przywykliśmy. Wyglądała na pewno młodziej i bardziej naturalnie, ale czy lepiej? Po tylu latach celebrytka wciąż wygląda olśniewająco, a wielu fanów jest zdania, że czas zrobił jej dobrze i dopiero teraz wygląda niezwykle seksownie i kobieco. Gdy zobaczymy krótki wpis pod zdjęciem, zdamy sobie sprawę, do czego nawiązuje fotografia.

Osiemnastolatki (!!!) kiedyś...” – czytamy. W ten sposób aktorka wskazuje na różnicę, jaka nastąpiła w ciągu tych kilku pokoleń. Dziś wiele 18-letnich dziewcząt nie wygląda naturalnie, chociaż standardy piękna również się zmieniły. Internauci nie pozostawiają złudzeń – Mucha w roli nastolatki bardzo im zaimponowała.

Bo kiedyś było lepiej. Świat był realny, pachniał, smakował. Teraz rządzi obraz, wirtual, zamknięte okna i drzwi” – piszą niektórzy. „Pani jak wino, im starsza tym lepsza hihi. Piękna kiedys, ale teraz jeszcze piękniejsza” – twierdzą inni. Nie zabrakło pochlebstw ze strony koleżanek po fachu. Jaka słodka” – napisała Małgorzata Socha.

Anna Mucha

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: gwiazdy.wp.pl, Wikipedia, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News