Kim jest Anna Komornicka i co łączy ją z Zamachowskim?

Kim jest Anna Komornicka i co łączy ją z Zamachowskim? Źródło: instagram.com/monikazamachowska/

Anna Komornicka - kim jest i co ją łączyło ze Zbigniewem Zamachowskim? Jej małżeństwo rozpadło się wiele lat temu, zarówno ona, jak i jej były mąż poukładali sobie życie zarówno zawodowe, jak i prywatne. Współpracowała z Magdą Femme, czy artystkę i jej managerkę łączy tylko przyjaźń, czy może coś więcej?

Anna Komornicka to pierwsza żona Zbigniewa Zamachowskiego, który obecnie związany jest z Moniką Zamachowska, kiedyś Richardson. Jest on znanym polskim aktorem filmowym i teatralnym znanym z produkcji największych reżyserów: Kazimierza Kutza, Krzysztofa Kieślowskiego oraz Andrzeja Wajdy, czy Wojciecha Marczewskiego.

Kobieta jest założycielką Agencji Aktorskiej PASSA. W latach 90. razem z matką prowadziła jedną z pierwszych agencji aktorskich w Polsce. Jej ojcem jest Krzysztof Komornicki, były kierowca rajdowy i dealer samochodowy. W 1995 roku pracowała przy produkcji Młodych Wilków, była casting directorem i drugim reżyserem.

Anna Komornicka i Zamachowski

Para poznała się w 1990 roku, kiedy Komornicka miała zaledwie 20 lat i wraz z mamą prowadziła agencję aktorską. Jednym z ich klientów był prawie trzydziestoletni Zbigniew Zamachowski. Para szybko nawiązała romans, a po jakimś czasie postanowiła się również pobrać.

 - Zbyszek chciał, żebym zajmowała się domem. Lubi porządek, dobre obiady, rodzinną atmosferę. Chce również, żebym miała jednocześnie swoją pracę, zainteresowania i możliwość ich realizacji. Są to poglądy zbieżne z moimi - mówiła kobieta w jednym z wywiadów.

Związek rozpadł się po kilku latach, jak donosiła prasa, jego powodem była różnica wieku małżonków. Aktor chciał już mieć dzieci i sukcesywnie powiększać rodzinę, Komornicka natomiast stawiała na rozwój swojej kariery. 

 - Trudno mi było na początku pogodzić się z jej… wiekiem. Dzieli nas różnica dziewięciu lat. Anka musiała sobie z tym dawać radę. A ja – przyzwyczaić do zmienności jej nastrojów. Ponieważ jest kobietą, ma prawo – jak to wszyscy mówią. Czasem mnie to jednak denerwuje, zwłaszcza gdy sam jestem w gorszej dyspozycji, co mi się zdarza z wielu powodów. Wypływa to z mojego charakteru, który nie jest prosty, z faktu przepracowania. Nie tak łatwo panować nad sobą, nad swoimi emocjami. Ona na skutek przyspieszonego dorastania przy mnie, straciła kontakt ze swoimi rówieśnikami. Znalazła się w kręgu moich dojrzałych przyjaciół. Od czasu do czasu potańczyłaby sobie, biedactwo, a ja nienawidzę dyskoteki. Może nawet cierpi z tego powodu, ale nie daje mi tego odczuć - wspominał Zamachowski.

Głośno o byłym małżeństwie aktora zrobiło się po tym, jak jego obecna żona Monika Zamachowska zdradziła, że on i Komornicka mieli syna, który przedwcześnie zmarł i to był początek końca małżeństwa pary. 

Anna Komornicka i Magda Femme. Co je łączy? Ciąża, czy kobiety mają dzieci? Syn czy córka?

Po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim Komornicka zaczęła współpracę z Magdą Femme, z czasem współpraca przerodziła się w przyjaźń, a przyjaźń w miłość. Kobiety wspólnie mieszkały i wychowywały córkę Femme, Nel.

O Annie Komornickiej zrobiło się głośno po niewybrednych komentarzach Michała Wiśniewskiego w stronę byłej żony, który zarzucał jej homoseksualizm i urodzenie dziecka dzięki metodzie in vitro. 

- Podobno odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (byłej żony Zbyszka Zamachowskiego), z którą ma córkę z probówki (nie czyta jeszcze, więc pozwalam sobie na komentarz, piękna dziewczynka, nie wiadomo kogo) i jest z niejakim raperem, Synem Prezydenta. Nie mam pretensji o to, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani K. 10 straconych jej lat i 5 moich mówi wszystko… Gdzie wiatr wieje, tam się Femmowa podkłada, a nuż zawieje w jej stronę? - komentował Wiśniewski na jednym z portali społecznościowych.

Anna Komornicka zdjęcia i portale społecznościowe

Choć nie króluje na ściankach, to z rodzimym show-biznesem związana jest od dawien dawna. Zawsze stara się stać nieco na uboczu, nie wychyla się, by doceniana była jej praca, a nie historie z życia prywatnego. 

Anna Komornicka nie prowadzi konta na portalach społecznościowych, nie chwali się selfie, zdjęciami z nowym partnerem lub partnerką, czy fotografiami z wakacji. Chce jak najbardziej rzetelnie wykonywać swoją pracę, by brylowali aktorzy, którzy znajdują się pod jej profesjonalną opieką.

  1. Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?
  2. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  5. Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę. Jak wyglądała dawniej?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News