Anna Komornicka pierwsza żona Zamachowskiego
instagram.com/monikazamachowska/
Wiadomości Pikio - 29 Kwietnia 2019

Kim jest Anna Komornicka i co łączy ją z Zamachowskim?

Anna Komornicka - kim jest i co ją łączyło ze Zbigniewem Zamachowskim? Jej małżeństwo rozpadło się wiele lat temu, zarówno ona, jak i jej były mąż poukładali sobie życie zarówno zawodowe, jak i prywatne. Współpracowała z Magdą Femme, czy artystkę i jej managerkę łączy tylko przyjaźń, czy może coś więcej?

Anna Komornicka to pierwsza żona Zbigniewa Zamachowskiego, który obecnie związany jest z Moniką Zamachowska, kiedyś Richardson. Jest on znanym polskim aktorem filmowym i teatralnym znanym z produkcji największych reżyserów: Kazimierza Kutza, Krzysztofa Kieślowskiego oraz Andrzeja Wajdy, czy Wojciecha Marczewskiego.

Kobieta jest założycielką Agencji Aktorskiej PASSA. W latach 90. razem z matką prowadziła jedną z pierwszych agencji aktorskich w Polsce. Jej ojcem jest Krzysztof Komornicki, były kierowca rajdowy i dealer samochodowy. W 1995 roku pracowała przy produkcji Młodych Wilków, była casting directorem i drugim reżyserem.

Anna Komornicka i Zamachowski

Para poznała się w 1990 roku, kiedy Komornicka miała zaledwie 20 lat i wraz z mamą prowadziła agencję aktorską. Jednym z ich klientów był prawie trzydziestoletni Zbigniew Zamachowski. Para szybko nawiązała romans, a po jakimś czasie postanowiła się również pobrać.

- Zbyszek chciał, żebym zajmowała się domem. Lubi porządek, dobre obiady, rodzinną atmosferę. Chce również, żebym miała jednocześnie swoją pracę, zainteresowania i możliwość ich realizacji. Są to poglądy zbieżne z moimi - mówiła kobieta w jednym z wywiadów.

Związek rozpadł się po kilku latach, jak donosiła prasa, jego powodem była różnica wieku małżonków. Aktor chciał już mieć dzieci i sukcesywnie powiększać rodzinę, Komornicka natomiast stawiała na rozwój swojej kariery.

- Trudno mi było na początku pogodzić się z jej… wiekiem. Dzieli nas różnica dziewięciu lat. Anka musiała sobie z tym dawać radę. A ja – przyzwyczaić do zmienności jej nastrojów. Ponieważ jest kobietą, ma prawo – jak to wszyscy mówią. Czasem mnie to jednak denerwuje, zwłaszcza gdy sam jestem w gorszej dyspozycji, co mi się zdarza z wielu powodów. Wypływa to z mojego charakteru, który nie jest prosty, z faktu przepracowania. Nie tak łatwo panować nad sobą, nad swoimi emocjami. Ona na skutek przyspieszonego dorastania przy mnie, straciła kontakt ze swoimi rówieśnikami. Znalazła się w kręgu moich dojrzałych przyjaciół. Od czasu do czasu potańczyłaby sobie, biedactwo, a ja nienawidzę dyskoteki. Może nawet cierpi z tego powodu, ale nie daje mi tego odczuć - wspominał Zamachowski.

Głośno o byłym małżeństwie aktora zrobiło się po tym, jak jego obecna żona Monika Zamachowska zdradziła, że on i Komornicka mieli syna, który przedwcześnie zmarł i to był początek końca małżeństwa pary.

Anna Komornicka i Magda Femme. Co je łączy? Ciąża, czy kobiety mają dzieci? Syn czy córka?

Po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim Komornicka zaczęła współpracę z Magdą Femme, z czasem współpraca przerodziła się w przyjaźń, a przyjaźń w miłość. Kobiety wspólnie mieszkały i wychowywały córkę Femme, Nel.

O Annie Komornickiej zrobiło się głośno po niewybrednych komentarzach Michała Wiśniewskiego w stronę byłej żony, który zarzucał jej homoseksualizm i urodzenie dziecka dzięki metodzie in vitro.

- Podobno odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (byłej żony Zbyszka Zamachowskiego), z którą ma córkę z probówki (nie czyta jeszcze, więc pozwalam sobie na komentarz, piękna dziewczynka, nie wiadomo kogo) i jest z niejakim raperem, Synem Prezydenta. Nie mam pretensji o to, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani K. 10 straconych jej lat i 5 moich mówi wszystko… Gdzie wiatr wieje, tam się Femmowa podkłada, a nuż zawieje w jej stronę? - komentował Wiśniewski na jednym z portali społecznościowych.

Anna Komornicka zdjęcia i portale społecznościowe

Choć nie króluje na ściankach, to z rodzimym show-biznesem związana jest od dawien dawna. Zawsze stara się stać nieco na uboczu, nie wychyla się, by doceniana była jej praca, a nie historie z życia prywatnego.

Anna Komornicka nie prowadzi konta na portalach społecznościowych, nie chwali się selfie, zdjęciami z nowym partnerem lub partnerką, czy fotografiami z wakacji. Chce jak najbardziej rzetelnie wykonywać swoją pracę, by brylowali aktorzy, którzy znajdują się pod jej profesjonalną opieką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?
  2. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  5. Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę. Jak wyglądała dawniej?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News