Albert DePrisco
youtube.com/Front Row Phyllis™
Adrian Sobolewski - 29 Kwietnia 2019

Kim jest Albert DePrisco? Wdowa po Patricku Swayze'm spędzi z nim życie

Albert DePrisco jakiś czas temu pojawił się w nagłówkach największych tabloidów na świecie. Wszyscy zastanawiali się kim jest człowiek, który podbił serce wdowy po samym Patricku Sawyze'm. Przedstawiamy sylwetkę jubilera, z którym życie spędzi Lisa Niemi.

Albert DePrisco pojawił się w świetle reflektorów dopiero niedawno. Wiele osób nie spodziewało się, aby wdowa po Patricku Sawyze, Lisa Niemi, wyszła ponownie za mąż. Jednak w 2013 roku jej rzeczniczka prasowa ogłosiła, że Lisa zaręczyła się ze znanym jubilerem z Waszyngtonu - Albertem DePrisco. Kim jest ten niespodziewany amant?

Lisa Niemi i Albert DePrisco - historia ich związku

Lisa Niemi jest znana głównie przez związek z jej zmarłym mężem, Patrickiem Swayze. Był on jedną z największych gwiazd kina lat 80., głównie ze względu na jego niesamowitą grę w filmie Dirty Dancing. W 1975 roku wziął on za żonę Lisę Niemi, która rok wcześniej ukończyła szkołę baletową w Houston w Teksasie. Wtedy jeszcze występowała ona pod swoim prawdziwym nazwiskiem Haapaniemi. Skróciła je dopiero w 1977 roku gdy na poważnie wchodziła do świata show-biznesu, gdyż pochodzące z Finlandii nazwisko było dość trudne do wymówienia i zapamiętania dla amerykańskiej widowni.

W 2009 roku wielka tragedia uderzyła w świat Hollywood, a szczególnie w Lisę Niemi. 14 września owego roku zmarł Patrick Swayze, po 34 latach małżeństwa. Już 15 dni po jego śmierci ukazała się biografia, którą Niemi pisała wraz z mężem - The Time of My Life, opisująca życie dwójki autorów wraz z ich zawodowymi osiągnięciami.

Od tego czasu wiele publikacji i gazet było przekonanych, że Niemi pozostanie niezamężna - sama bardzo głośno mówiła o tym, jak wielką i ciężką stratą była śmierć jej męża. Dlatego wielkim zaskoczeniem była wiadomość, że w 2013 roku zaręczyła się ona z niezbyt znanym poza środowiskiem jubilerskim Albertem DePrisco, który prowadził sklep z biżuterią w Waszyngtonie. Już w 2014 roku zostali oni małżeństwem. Ich związek obala krzywdzący stereotyp, że kobieta po wielu latach związku nie ma już prawa do kolejnej miłości.

Albert DePricso - jubiler. Albert DePrisco Jeweler to bardzo znana firma!

Po ogłoszeniu zaręczyn z Lisą Niemi, w internecie i mediach pojawiło się bardzo wiele pytań o Alberta DePrisco. Niewiele osób miało pojęcie kim w ogóle jest mężczyzna, z którym ponownie swoje życie chce układać wdowa po Patricku Swayze. Okazuje się, że prowadzi on wielopokoleniowy zakład jubilerski, który specjalizuje się w wyrobach z diamentów z rejonu Antwerpii. Właścicielem tego zakładu jest już od 1995 roku, kiedy to odziedziczył rodzinną firmę po ojcu. Sklep oferuje ekskluzywną biżuterię, której własnoręczne wykonanie gwarantuje klientom nie tylko wytrzymałość, ale także dbałość o każdy szczegół na wszystkich etapach produkcji. Biznes ten jest bez wątpienia bardzo rentowny dla właściciela - strony plotkarskie szacują, że nowy mąż Lisy Niemi ma majątek o wartości około 40 milionów dolarów!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Co się dzieje z Teresą z M jak miłość? Nieźle namieszała
  2. Kim jest Anna Tarnowska? Gwiazda pozowała dla Playboya
  3. Ile ma lat Anastazja Pazura? Córka kultowego aktora ma już swoje lata
  4. Córka Andrzeja Dudy. Kim jest "pierwsza córka RP"?
  5. Jason Momoa z Gry o Tron. Czy jeszcze pojawi się na ekranie?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News