Anna Tarnowska dziewczyna Rafała Brzozowskiego
instagram.com/annatarnowska26
Wiadomości Pikio - 26 Kwietnia 2019

Kim jest Anna Tarnowska? Gwiazda pozowała dla Playboya

Anna Tarnowska - czym zajmuje się piękna partnerka Rafała Brzozowskiego? Podobno zachwyciła czytelników jednego z magazynów dla panów, którzy docenili jej urodę. Wygrała międzynarodowy konkurs piękności, ponieważ jej uroda została doceniona również za granicami Polski. Czy Marcelina Zawadzka, Miss Polonia, ma się czego obawiać?

Anna Tarnowska - wiek, wzrost. Podstawowe informacje o gwieździe

Anna Tarnowska urodziła się w 1986 roku, dziś ma więc 33 lata. Na swoim koncie ma tytuł Wicemiss Świata Studentek 2010, konkurs odbywał się w Korei Południowej w Seulu. Jednak to nie jedyny sukces w konkursach piękności. W 2007 roku została Wicemiss Polonia, przegrała ona wówczas z Barbarą Tatarą, o której niestety słuch zaginął i nie zrobiła ona kariery w show-biznesie.

Już rok później, czyli w 2008, zdobyła tytuł I Wicemiss Baltic Sea & Scandinavian oraz tytuł II Wicemiss International 2008. 2009 roku zakończyła z tytułem III Wicemiss Intercontinental, które odbywały się na Ukrainie.

Anna Tarnowska - Instagram. Czy modelka pozowała do magazynu Playboy?

Modelka pojawiła się na okładce wrześniowego wydania Playboya w 2016 roku. Dokonania pogratulowała jej koleżanka po fachu Natalia Siwiec, która napisała komentarz pod jednym ze zdjęć na Instagramie Anny Tarnowskiej. Sesja nie wszystkim się spodobała, niektórzy internauci sprzeczali się, czy jest seksowna, czy już wulgarna.

- Gratuluję kochanie! Genialna okładka. Jesteś prześliczną i bardzo mądrą kobietą! - napisała Siwiec.

Również na swoich portalach społecznościowych Tarnowska nie ukrywa swoich wdzięków, zakrywając je tylko delikatnie ubraniami. Wybiera raczej skąpe stroje, które odsłaniają większą część jej ciała. Wrzuca tam też fotografie z sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Modelka reklamuje nie tylko bieliznę, ale również pidżamy czy kreacje wieczorowe.

Anna Tarnowska i Rafał Brzozowski. Czy była w ciąży z muzykiem?

Obecnie związana jest z Rafałem Brzozowskim, polskim wokalistą, którego możecie kojarzyć jako autora piosenki "Tak blisko". W 2014 roku piosenkarz wystąpił w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, niestety początkujący tancerz odpadł w szóstym odcinku. Na szczęście z widowni wspierała go dziewczyna - Anna Tarnowska, z którą piosenkarz spotykał się wtedy już od jakiegoś czasu.

Podobno para poznała się dzięki wspólnej znajomej - Natalii Siwiec. Po raz pierwszy spotkali się na imprezie po TOPtrendy, zaprzyjaźnili, z biegiem czasu zwykła znajomość przerodziła się w coś więcej.

- Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody - ujawnia znajoma pary.

Rafał Brzozowski nieczęsto wypowiada się publicznie o swoim życiu prywatnym, nie wiadomo czy jego związek z Tarnowską nadal trwa. Jakiś czas temu media donosiły, że modelka spodziewa się dziecka, plotki te jednak zostały szybko zdementowane przez muzyka, który kategorycznie im zaprzeczył.

- Rzeczywiście na świat przyjdzie potomek, ale nie mój, tylko kolegi z zespołu i tak rodzą się właśnie plotki. Dziękuję mediom za czujność, ale gdyby tak ważna informacja miała ujrzeć światło dzienne, na pewno bym Was o tym poinformował. Dziecko to przecież wielka radość, a ja chciałbym kiedyś mieć nawet sporą rodzinę. Wszystko w swoim czasie. Pozdrawiam Was serdecznie i potwierdzam, że na razie tatą NIE będę!!!! - napisał na jednym z portali społecznościowych.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Prus z Na Wspólnej. Kim jest Natalia Walarowska, aktorka grająca tę rolę?
  2. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
  3. Wiktoria z Pierwszej Miłości. Kim jest aktorka, która wciela się w tę postać?
  4. Andrzej Buszewicz: Pierwsza Miłość. Kim jest były aktor serialu?
  5. Kim są bliźniaki z Przyjaciółek? Ważni członkowie obsady
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News