Agnieszka Więdłocha urodziła dziecko
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 1 Lutego 2021

Agnieszka Więdłocha urodziła dziecko. Nikt nawet nie wiedział, że jest w ciąży

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Małżonkowie utrzymywali ciążę w tajemnicy przed fanami. Wielbiciele pary nie kryją zaskoczenia radosną nowiną.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się w 2008 roku na planie serialu „Czas Honoru”. Początkowo byli wyłącznie przyjaciółmi. Po ośmiu latach znajomości postanowili zostać parą. Ich zaręczyny na balkonie jednej z krakowskich restauracji zszokowały fanów.

Agnieszka Więdłocha urodziła dziecko

Agnieszka Więdłocha i jej małżonek rzadko dzielą się z opinią publiczną szczegółami dotyczącymi ich życia prywatnego. Sławna para żyje z dala od fleszy fotoreporterów i imprez branżowych. Ich relacja od dawna budzi duże zainteresowanie mediów.

Aktorzy długo nie potwierdzili nawet informacji o ślubie. Choć byli widywani z identycznymi obrączkami na serdecznych palcach, konsekwentnie odmawiali odpowiedzi na pytania dotyczące ceremonii zaślubin. Antoni Pawlicki nie krył jednak, że marzy o posiadaniu rodziny.

- Myślę, że jedynym cudownym sposobem przejścia przez życie jest posiadanie rodziny. Ten tradycyjny model jest według mnie idealny - mówił aktor, który nie ukrywa swojego przywiązania do wiary katolickiej i związanymi z nią wartościami.

Wielka ewakuacja w polskim mieście. Zwołano sztab kryzysowy, w akcji specjalne służbyWielka ewakuacja w polskim mieście. Zwołano sztab kryzysowy, w akcji specjalne służbyCzytaj dalej

Zakochani tworzą rewelacyjny duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Dwa lata temu rozpoczęli wspólny projekt dla Muzeum Historii Polski. Już wtedy w mediach pojawiły się pierwsze plotki o ciąży pięknej aktorki. Doniesienia okazały się nieprawdziwe.

Jak donosi magazyn „Party” wszystko wskazuje na to, że małżonkowie w końcu doczekali się upragnionego potomka. Maleństwo miało przyjść na świat w grudniu ubiegłego roku. Aktorka odmawiała publicznych wystąpień, by ukryć swój błogosławiony stan.

- To córeczka. Mała przyszła na świat w połowie grudnia. Jest śliczna i zdrowa - poinformował tabloid anonimowy informator.

Agnieszka Więdłocha miała urodzić w publicznym szpitalu. Ze względu na panującą pandemię Antonii Pawlicki nie mógł być obecny przy narodzinach potomka. Aktorka w styczniu obchodziła 35. urodziny. Córeczka jest jej wymarzonym prezentem.

Świeżo upieczeni rodzice nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli doniesieniom na ten temat. W ich mediach społecznościowych nie pojawiło się żadne zdjęcie noworodka. Fani wciąż czekają na oficjalny komentarz w tej sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Gala/Jastrząb Post/Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News