Wózki gwiazd zdjęcia
commons.wikimedia.org/Alf van Beem
Adrian Sobolewski - 3 Czerwca 2019

Wózki dziecięce polskich gwiazd są droższe niż samochód. Ile kosztują rekordowe?

Wózki gwiazd - czym jeżdżą małe dzieci najbardziej znanych polskich celebrytów? Wybór wózka jest trudnym zadaniem dla każdego rodzica, ale co wybierają osoby, dla których pieniądze nie są problemem? Okazuje się, że na pojazd dla swojego dzieciaczka gwiazdy potrafią wydać naprawdę grube pieniądze!

Wózki gwiazd - dla celebrytów kwestia komfortu ich dzieci jest naprawdę bardzo ważna. Dlatego często nie oszczędzają oni na wózkach dla swoich pociech - nawet jeśli oznacza to, że mają wydać na nie dobre kilka tysięcy złotych. W jakich dziecięcych pojazdach jeżdżą dzieci najbardziej znanych ludzi w Polsce?

Wózki gwiazd - wózki dziecięce polskich gwiazd i znanych gwiazd ze świata

Życie gwiazdy wcale nie musi być proste - z byciem medialną osobistością wiąże się wiele niedogodności. Jednak pewne jest to, że posiadanie dużej ilości pieniędzy, z czym często wiąże się medialny rozgłos, może dać duże możliwości w wielu kwestiach. To właśnie dzięki posiadaniu dużej ilości pieniędzy celebryci mogą pozwolić sobie i swoim dzieciom na różnego rodzaju udogodnienia - także te związane ze standardem wózka, którym będą jeździły ich dzieci.

Dlatego właśnie bardzo często popularne serwisy informacyjne zajmują się tematem wózków używanych przez gwiazdy - przecież zawsze są to pierwszorzędne urządzenia, które zachwycają zarówno swoją konstrukcją, jak i wyglądem. Jakie firmy wózków dziecięcych królują wśród celebrytów i innych bogatych osób? Jedna z marek jest bardzo znana z tego, że uwielbiają ją ludzie, którzy żyją w błysku fleszy. Oto najsłynniejsze polskie gwiazdy i wózki, które wybrały dla swoich pociech:

 • Małgorzata Socha - wózek Chicco Trio Love, kosztujący 1949 zł, a także wózek Cybex Priam, który znajdziemy w sklepach za około 3800 zł
 • Paulina Krupińska - wózek Dubatti One w pięknym, beżowym kolorze, który kosztuje około 4200 zł
 • Anna Wendzikowska - wózek modularny Stokke, który kosztuje około 4500 zł, a także wózek Mima, który dostępny jest na zamówienie i kosztuje około 4000 zł
 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - wózek dziecięcy Cybex Priam Birds of Paradise - ten wózek w podstawowej wersji kosztuje zaledwie 3000 zł, więc para wcale nie musiała wydać wielki pieniędzy, żeby mieć świetny pojazd dla swojej córeczki
 • Księżna Kate Middleton i książę William - najbardziej znana para należąca do brytyjskiej rodziny królewskiej postawiła raczej na tradycyjny styl wózka dla swoich dzieci - Silver Cross ma raczej starodawny styl, kanciastą budką i dużymi, białymi kołami.
 • Gwyneth Paltrow - wózek dziecięcy Bugaboo znajdziemy w polskich sklepach za zaledwie 2800 zł
 • Sienna Miller - Bugaboo Cameleon to ciekawy wózek ze zmiennym siedziskiem, za który zapłacimy około 4400 zł w polskich sklepach
 • Salma Hayek - aktorka pokazuje, że wcale nie trzeba wydawać ogromnych kwot na spacerówkę dla dziecka. Wózek dla jej córki firmy Maclaren znajdziemy już za 630 zł.

Po wybieranych przez gwiazdy wózkach widać, że w ostatnich latach minęła moda na kolorowe pojazdy, które by się rzucały w oczy. Aktualnie na topie są wózki w bardzo praktycznych odcieniach szarości, często widzimy też warianty granatowe, zielone lub w innych tzw. "wojskowych" kolorach. Powód takiej decyzji kolorystycznej jest bardzo prosty - wózek dziecięcy będzie narażony na wiele niebezpieczeństw związanych z różnego rodzaju zabrudzeniami i trudnymi warunkami użytkowania, więc wiele osób, nawet celebrytów, wybiera takie kolory, z których wszystko łatwo się spierze i na których nie pozostaną ślady po małej dżemowej uczcie, którą nasze dzieciątko postanowiło sobie urządzić.

Pamiętajmy także, że wydatek na wózek wcale nie jest jednorazowy - przecież dorastające dziecko potrzebuje nowych typów wózków, dostosowanych do ich potrzeb i rozwoju ruchowego. Wszystkie maluchy zaczynają od gondol, które są dla nich praktycznie przenośnym łóżeczkiem, następnie, kiedy są już trochę większe i potrafią chodzić przesiadają się do spacerówek, które z łatwością pozwalają im na wchodzenie i wychodzenie ze swoich pojazdów kiedy tylko maja na to ochotę i ćwiczenie swoich dziecięcych nóżek.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Stefano Terrazzino z żoną? Tancerz nie chwali się swoją partnerką
 2. Jan Englert - dzieci: córki bliźniaczki to jego oczko w głowie
 3. Agnieszka Radwańska - ślub. Mąż, ciąża sportsmenki
 4. Tymon Tymański i Maria Bros - żona wybaczy muzykowi?
 5. Barbara Kurdej-Szatan - X-Factor. Występ gwiazdy zachwycił

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News