agnieszka chylińska
fot.youtube.com/polsat
Mateusz Wysokiński - 19 Grudnia 2018

Kim są dzieci Agnieszki Chylińskiej? Możecie być w ogromnym szoku

Agnieszka Chylińska dzieci. Wiele osób zastanawia się, kim są i czym zajmuje się potomstwo polskiej ikony rocka i popu. Gwiazda znana z występowania w jury programu "Mam Talent" wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza zdradzać tożsamości swoich dzieci. Pomimo swoich zapewnień, kilka informacji wyciekło do opinii publicznej.

Agnieszka Chylińska dzieci ma w związku z jednym mężczyzną. Pomimo tego, że kobieta przed laty afiszowała się ze swoimi anarchistycznymi poglądami, które były bardzo śmiałe, to udało się jej stworzyć szczęśliwą rodzinę. Kim jest partner i jej potomstwo? Czy jako matka mierzy się z problemami natury wychowawczej?

Agnieszka Chylińska dzieci. Kim jest ich ojciec?

Swoje dzieci piosenkarka posiada ze związku ze swoim mężem Markiem. Pomimo tego, że mężczyzna jest ojcem potomstwa Chylińskiej, to nie był on pierwszym mężczyzną w dorosłym życiu kobiety. W 2002 roku wzięła ślub ze swoim ówczesnym menadżerem Krzysztofem Krysiakiem. Niestety, ale związek nie wytrwał próby czasu i piosenkarka już po kilku miesiącach ogłosiła swój rozwód. O drugim mężu wokalistki legendarnego O.N.A. nie wiemy za dużo. Mężczyzna nie pracuje w show-biznesie i sam też nie garnie się przed flesze reflektorów. W życiu piosenkarki miał pojawić się na kilka lat po rozwodzie śpiewaczki. W 2006 roku media obiegły informację, że para doczekała się pierwszego dziecka - Ryszarda. Obecnie klan Chylińskich uzupełniają także dwie dziewczynki, Estera i Krystyna. Pierwsza urodzona ur. 26 grudnia 2010 a druga r. 8 stycznia 2013.

Agnieszka Chylińska dzieci. Wokalistka opowiada o córkach

Sama piosenkarka często wspomina, że o swoich dzieciach i życiu prywatnym opowiada za pomocą tworzonej przez nią muzyki. Czasem jednak podzieli się anegdotą, gdy jest zaproszona do jakiegoś talk-show. Taka sytuacja miała ostatnio sytuację przy okazji programu Kuby Wojewódzkiego, którego gościem była wokalistka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
- Moje dzieci… To jest niezwykłe… Ja jak z nimi rozmawiam, to mam wrażenie, że rozmawiam z jakimiś trzydziestoletnimi osobami. No dzisiaj nawet schodzę, w domu panika, bo wiadomo – Wojewódzki, pakuję się etc. i jest słynna dla mnie rozmowa. Ja siedzę przy stole, jak zwykle migoty, zastanawiam się, a ten szuka Domestosu, te siedzą i ja tak siedzę, rozkminiam rzeczywistość, kontestuję, i jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną, a 8-letnią Esterą. I Krystyna do mnie mówi: „Mamo, może byś tak sobie zrobiła różowe włosy”, a Estera: „Nie, nie, wydaje mi się, że wtedy będzie zbyt przerysowana”. A ja tak siedzę i wiesz: „Dobra, idę do swojego pokoju”. […] Mało tego, dzisiaj rano ja schodzę i słyszę jak Krystyna, mówi do Ryśki, która ma swoje jazdy z jedzeniem, wiesz „tego nie zje, tamtego nie zje”: „Ciekawa jestem czy zjesz to, co ojciec ci przyszykował. Zakładam się, że nie”. - powiedziała wokalistka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. ŻE CO?! Oto ile NAPRAWDĘ waży Magda Gessler, aż trudno w to uwierzyć
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Uwielbiana bohaterka „Na dobre i na złe” w rozpaczy. Straciła ukochanego męża
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News