Krzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizje

Autor Weronika Szatkowska - 20 Grudnia 2018

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej cenionych jasnowidzów w naszym kraju. Przewidział to, co czeka nas w przyszłym roku. Czy może nas to przerażać? Oto wszystkie wizje najbardziej uznanych jasnowidzów na 2019.

Jasnowidzenie to rzekoma zdolność przewidywania lub zdobywania informacji na temat przedmiotu, osoby, miejsca lub zdarzenia poprzez podróż pozazmysłową. Nie istnieje żaden dowód w formie eksperymentu naukowego, który popiera realne istnienie tego zjawiska. Badaniem jasnowidzenia zajmuje się parapsychologia. Wyróżnia ona następujące typy tego zjawiska: jasnowidzenie przyszłości, jasnowidzenie przeszłości, psychometrię czy jasnowidzenie astralne.

Wiele osób wierzy w przepowiednie i uważa też, że słowa osób ze zdolnościami jasnowidzenia są prawdziwe. Na świecie respektuje się w tej dziedzinie np. Nostradamusa i Babę Wangę. W Polsce za jeden z największych autorytetów uważamy Krzysztofa Jackowskiego. Choć z zawodu jest tokarzem, jako młody chłopak odkrył w sobie tajemniczy dar przewidywania przyszłości. Od lat z jego pomocy korzysta mnóstwo rodzin, a nawet policja. Przepowiadanie przyszłości stało się dla niego sposobem na życie.

Warto też przyjrzeć się postaci urodzonego w 1503 roku francuskiego astrologa i lekarza Nostradamusa. Opublikował on księgi proroctw, które przyniosły mu sławę już za życia. Wiele wieków po jego śmierci ludzie przypisują mu dokładne przewidywanie kluczowych wydarzeń w historii świata - od rewolucji francuskiej po ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku. Według Nostradamusa świat ma się skończyć w roku 3797. Co dziwne, Nostradamus cieszył się poważaniem Kościoła rzymskokatolickiego. Uważa się, że nigdy nie spotkał się z oskarżeniem o herezję ze strony Inkwizycji, ponieważ nie rozszerzył swoich pism o praktykę magii. Twierdził, że oparł swoje prognozy na astrologii, sztuce przewidywania przyszłych zdarzeń poprzez śledzenie ruchu planet i ciał gwiazdowych.

Kim była natomiast tzw. Baba Wanga, zwana też Nostradamusem z Bałkan? Wychowała się w Strumicy, wiosce położonej u podnóża wulkanicznego pasma górskiego w ówczesnym Imperium Osmańskim. Prowadziła zwyczajne życie aż do ukończenia 12 roku życia. W tajemniczy sposób straciła wzrok podczas wielkiej burzy, opisanej jako dziwaczne tornado. Jej rodzina podobno znalazła ją bliską śmierci kilka dni później. Wanga wyznała później, że doświadczyła swojej pierwszej wizji w dniach, w których zaginęła i wierzyła, że ​​została obdarzona niesamowitym darem leczenia ludzi i przewidywania przyszłości. Mówi się, że jej wizje się sprawdzają nawet po jej śmierci.

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Czego możemy się spodziewać? Oto, co Krzysztof Jackowski i inni jasnowidze przewidzieli dla nas na rok 2019. Czy powinniśmy zacząć się bać? Ciekawych odpowiedzi na to pytanie zapraszamy do naszej galerii!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News