na dobre i na złe
Screenshot: TVP2
Mikołaj Pilecki - 18 Grudnia 2018

Uwielbiana bohaterka "Na dobre i na złe" w rozpaczy. Straciła ukochanego męża

"Na dobre i na złe" to jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Emitowana przez TVP od niemal 20 lat produkcja lubi zaskakiwać nagłymi zwrotami akcji i oczywiście dramatami bohaterów. Wyciskaczem łez niechybnie będzie najnowszy odcinek.

"Na dobre i na złe" szykuje telewidzom prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Jakby mało było w ostatnim czasie dramatów, 725. odcinek zaowocuje rozpaczą jednej z najpopularniejszych bohaterek. Kilka odcinków temu Andrzej Falkowicz wyszedł za swoją byłą studentkę Kasię, która utrzymywała, że jest on ojcem jej córki Matyldy. Po badaniach DNA okazało się, że jest dokładnie odwrotnie, ale lekarz tak przywiązał się do dziecka, że postanowił zająć się jego wychowaniem. 725. odcinek wystawi na próbę ich małżeństwo, które, choć krótkie okazało się burzliwe. Czy Katarzyna Smuda straci swojego męża? Wiele na to wskazuje.

Poprzedni odcinek był naprawdę mocny

724. odcinek serialu pełen był przemocy. Powracający z podróży poślubnej Katarzyna i Andrzej dowiedzą się, że Matylda została oskarżona o pobicie. Jak dziecko samo powiedziało w swojej obronie, działało w obronie koleżanki. Falkowicz nie da jednak wiary tym zapewnieniom. Matylda została otoczona nadzorem kuratora i grozi jej sprawa w sądzie. Do tego we wszystko wmieszał się biologiczny ojciec dziecka, z którym Falkowicz się pobił.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Cała awantura przełożyła się na relacje między nowożeńcami, którzy jeszcze kilka dni temu cieszyli się sobą daleko od problemów i pracy. Niestety teraz ich małżeństwo zawisło na włosku.

"Na dobre i na złe": rozpad świeżego małżeństwo

Zmęczona milczeniem męża Kasia odwiedzi go w jego gabinecie i odmówi wyjścia nawet po otrzymaniu informacji o tym, że za chwilę ma wizytę pacjenta. Kobieta nie da za wygraną i za wszelką cenę wyciągnie od niego informacje na temat tego, co uważa o ich wspólnej przyszłości. Ich dialog prezentował się będzie następująco: - Nie wyjdę stąd, dopóki mi nie powiesz, co czujesz i co myślisz. - Rozumiem, że masz na myśli nasze małżeństwo. - Tak. Małżeństwo. Jakie masz plany, jakie emocje. - Moje emocje to akurat są najmniej istotne. - Andrzej, jesteś moim mężem. Nie chcę tego zmieniać! - Ja też nie... Ale nie ze względu na ciebie. Jesteśmy odpowiedzialni za Matyldę. Kiedy przyjdzie do nas kurator. zagramy szczęśliwe małżeństwo. (...) - A co z nami? - Nie mam nic do dodania Wszystko wskazuje, że Kasia straci ukochanego męża, z którym dopiero co rozpoczęła wspólne życie. Serial, tak jak prawdziwe życie, lubi być zmienny i nie dowiemy się tego na pewno zanim nie nastąpi emisja.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  2. Przyjaciółki kiedy powtórki? Polsat ma dla was niespodziankę!
  3. Przyjaciółki kiedy powtórki? Polsat ma dla was niespodziankę!
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Które psy żyją najdłużej? Najdłużej żyjące rasy
ZAMIANA
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
źródło: superseriale.se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News